Eoneu meotjin nal

• Južná Kórea 어느 멋진 날 (viac)
všetky plagáty

Potom, čo Seo Haneul (Yu-ri Seong) stratila matku pri požiari a bola adoptovaná do bohatej rodiny, zažila v živote množstvo zvratov. S jej nevlastnou matkou sa oženil otec Sea Guna (Yu Gong), čím sa Seo Haneul stala v očiach zákona Sea Gunovou sestrou. Po smrti rodičov bola Seo Haneul adoptovaná do rodiny bohatého predsedu veľkej organizácie a Seo Gun sa stal gangstrom. Cesty nevlastných súrodencov sa rozišli, avšak po pätnástich rokoch sa znova stretávajú. (ČSFD)

Ceres

Tenhle seriál jsem začal sledovat kvůli Seong Yu-ri, která byla fantastická v Snow Queen, ale také kvůli Lee Yeon-hee, která excelovala v A Millionaire´s First Love a dalších. Neočekával sem nic special, jelikož hodnocení zde jaksi dává tušení, že nepůjde o extratřídu v korejské seriálove extralize. I když je ale první díl docela "divoký":-), tak v dalších dílech se již začne tradičně odvýjet pěkně dějově zamotané drama. Skoro celou dobu jsem měl co dělat, hlavně v prvních 5 dílech, abych si zvykl na Gong Yua, protože mi jaksi vůbec neseděl. Seriál má hodně dobrý soundtrack. I když se mi nějaké věci přeci jen na seriálu nelíbily, tak celkový dojem je docela dobrý, poslední díly jsem váhal, jak vlastně tento seriál hodnotit, ale i když se mě snažili tvůrci dostat na lopatu díky skvělé reklamě na mé oblíbené BMW, tak přeci jen trošku seriál asi podhodnotím a dám 65%, řekl bych, že tady je to přesně na 3 a pul hvězdy, bohužel. Každopádně nadprůměrná záležitost, která neurazí a kolikrát nabídne krásné scény. ()