V zoufalé snaze zlepšit svůj život vymyslí Newyorčan Fitz (Danny Masterson) plán, jak okrást bohatou a nenáviděnou majitelku zastavárny. To ovšem ještě netuší, že zálusk na tento obchod mají ještě další dvě partičky... Tři skupinky zločinců žijí ve stejné části Brooklynu, ovšem zcela odlišným stylem života. Amatéři jsou pohlceni v roce 1970, Sputnikové žijí v černobílém světě a Moolies vyznávají jedině a pouze rap. Jedno mají ale všichni společné - nenávist ke Connie, rasistické majitelce místního obchodu a mafiánské vdově v jedné osobě. Když dostane Connie infarkt, všichni se rozhodnou vloupat se do obchodu. Bohužel netuší, že mají všichni stejný plán. (HBO Europe)

eraserhead666

„Problém je, že se bílý přestali bát černejch. Negři jako Will Smith nám to pěkně posrali.“ Jo, tohle je docela prdel. Taková ta ujetá, záměrně přehnaná komedie o debilních lůzrech, která vás možná nedonutí zasmát se nahlas, ale pochechtávat se budete dost často. Stará zastavárnice Connie a arabská slovanka jsou vychytané postavy. O lesbických agentkách ani nemluvě (no bodejť, když jednu z nich hraje božská Dominique). Zápletkou nic nového, ale je to zabalené do několika velmi povedených vtípků a prostřednictvím Connie haldy politicky nekorektního humoru (když se probere v nemocnici a na asijskou lékařku vyhrkne, že si žádné kung pao neobjednala, málem jsem si ucvrnknul). Bavil jsem se, smál, užíval si to. Prvních dvanáct minut i všechny následující. 3,5* ()

Enšpígl

Základním kamenem filmu je humor a nutno říct, že pokud začne mluvit Connie padaj z ní poměrně nekompromisní perly, kdo by to byl do babči řek, hold i v malým nose můžou bejt někdy velký nudle. ()

Imune

Když od toho neutečete po dvanácti minutách (=)), je to i koukatelné béčko. Trochu mi to připadalo jako parodie na Dannyho parťáky. 45% ()