Larry a Rico jsou ztroskotanci bez peněz a práce, věčně pokuřující marihuanu a spřádající plány na zbohatnutí. Poslední nápad jim vnukne reklamní vysílání, které neustále sledují v pronajatém jednopokojovém bytě. Jistý Dick Dupre v něm popisuje, jak je snadné zbohatnout, a Larry s Ricem se rozhodnou vrhnout do podnikání s drobnými novinovými inzeráty. Než však stačí přejít od slov k činům, přijdou o bydlení, protože už tři měsíce nezaplatili nájem a domácímu Lancemu došla trpělivost. Stane se tak v nejhorší možnou chvíli, protože tak přišli o kabelovou televizi, kde chtěli sledovat film Vykoupení z věznice Shawshank. Zoufalý Larry si vzpomene na leták z nedalekého rehabilitačního centra, kde se píše, že pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí. Okamžitě se tam vydají a u přijímacího pohovoru přesvědčí příjemnou ředitelku, že potřebují pomoci se svou závislostí. Velmi záhy však zjistí, že brožurka lhala. Kabelovka k dispozici není, a navíc je mezi těžkými narkomany a ztroskotanci, trpícími všemožnými druhy závislosti, čeká nejedna perná chvilka. Naštěstí jsou brzy vykopnuti, a tak se rozhodnou navštívit bohatého známého, mafiána Big Daddy. Ten se však domnívá, že je poslala jeho přítelkyně Elise kvůli prodeji sbírky vzácných indiánských mincí, o niž má zájem ctižádostivý raper Cool Crush Ice Killa. Aniž by to tušili, zapletou se tak kamarádi do nebezpečného spiknutí. A brzy je čeká řada dalších a možná zásadních překvapení. (oficiálny text distribútora)

Austy

Občas se mi stává u komedií černošského původu, že nechápu občas nějaký ten jejich humor. Je to asi o mentalitě různého národa a o jejich smýšlení. Nicméně i přes to mám černošské komedie rád a nevadí mi. Tento snímek není nijak vyčnívající, ale ani zanikající a věřím, že příznivcům tohoto druhů komedií se to bude líbit a ostatní se přinejmenším nudit nebudou. ()

FandaF

Další "komedie" o smažkách. Není tak vtipná jako některé předešlé filmy na toto téma, na druhou stranu, pár povedených gagů tu je a děj taky není úplně na ... Zkrátka pokud se právě nudíte a na nic jiného se nemůžete podívat, tak tohle přežijete určitě ve zdraví - ideálně s pořádným špekem, nebo jiným uvolňovákem - každý podle chuti ;-) ()

Koryntos odpad!

Kdo fandí Émerice, je děsnej debil. viděla jsem jen ten kousíček, jak se nechali zavřít do léčebny a mají skupinové sezení, kde se představují. Jo, lidi fakt miluju tu émerickou stupidnost, kde si všichni myslej, jak je to geniálně vtipný. Když tam 200 kg prasnice prohlásí, že je závislá na drogách ( to si asi spletla MDMA s McBurger),sexu a hlavně má ráda chlast, no a pak ty dvě vtipné sexuální scény, to bylo též veledílo. Ano, má to být vtipné, ale není to vtipné, ne opravdu není je to totálně stupidní film, na který by se neměl nikdo dívat, opravdu nikdo. Místní otporníci na vše obzvlášť na drogy, kteří tu tvrdí, že pro lidi, kteří mají něco v plicích, nebo pod kůži se na tento film rádi podívají, na rovinu říkám: leda hovno vážení. Zhulení by jste si radši pokreslili obrazovku kompjůteru veselými lihovými barvičkami obrázkem květináče, protože i sledování květináče, má větší výpovědní hodnotu, než tento výpotek émerické 200kg sámice s herpesem. ()

SOLOM.

Kokotina jak prase s nepříliš valnou kvalitou, ale několik vtipných pasáží by se tu přece jenom našlo. Nejlepší byla ta jejich návštěva odvykací léčebny – zbytek stál víceméně za hovno. Ty dvě nadržené děvčata (ta tlustá tak to byl extrém – ta pobožná co ráda jebe když jste „Ježíš“ byla o hodně lepší ) a potom mi ještě uvízne v paměti Terry Crews kterého hryže malý psík do řiti. Moc nechápu, co tu dělal. Jinak to ale byla prostě píčovina o trávě, transkách, dvou vymaštěných ocasech, nasraném domácím kterého ztvárnil Jonathan Banks a lukrativních pozemcích na Nikarague… ()

Djoker

Pokud jste neviděli Vykoupení z věznice Shawshank a při sledování filmu nebudete pod vlivem nějaké návykové látky, už tak slabý filmový zážitek bude o to horší. Já naštěstí splňoval obě podmínky, takže jsem si to celkem užil. Ti, kteří udělili odpad, bohužel nesplnili ani jednu z podmínek. ()