Vášeň nevinných

• Kanada Rage of the Innocents (viac)
všetky plagáty

Bílé otrokyně! Svět se stal temným a nebezpečným místem, kde vládne násilí a brutalita. Anna (Eva Aichmajerová), jedna z obětí ozbrojeného gangu unášejícího mladé ženy, je donucena k otrocké práci v podzemních dolech. Krutá velitelka Erica (Kira Reed) své vězenkyně týrá a zneužívá. Ztraceny v podzemním žaláři, nuceny k těžké práci a sexuálně obtěžovány, nepřestávají krásky toužit po svobodě! Šance na úspěch je však minimální. (oficiálny text distribútora)

ecceHOMMO

Slabý príbeh, zlá (pobehujúca) kamera, a erotika takmer výlučne lesbická...( a aj tak erotické scény - nestoja za veľa ) a tak jedinú hviezdu dávam niekoľkým nádherných devám..filmu by som hviezdu dať nemohol.... ()

Brandon odpad!

Film pro horníky a kutače :-) vzácných nerostů. Po většinu času holky v minišatičkách a neposednými výstřihy prolézají po čtyřech minišachtami a svými kladívky dolují poklady pro svou trýznitelku nymfomanku. Té se dokáže postavit jen vůdce rebelů a osvboditel žen, chrabrý "Ken" s melírem. Nuda až na střechu. ()

Chajimwitz odpad!

Až teď jsem zjistil,že tuhle neuvěřitelně tupou slátaninu má na svědomí ten samej rejža,co natočil Peklo v řetězech.Ksindlmandla zařazuju na svou černou listinu.Ty jeho odpady se ani nedaj recyklovat. ()

mira007

Simandlovský děj, simandlovská akce, simandlovské biče na nevinné lesbické české herečky... takže nic nového u našeho Lloyda. Tady je dobrý bonus jen ten, že tu hraje Kira Reed Lorsch, která je docela hodně známá z erotických filmů v televizi v devadesátých letech. Vždycky mne tyhle filmy fascinujou, abych si na konci vždy řekl, jak to bylo hrozný a těšil se na další veledílo Lloyda. ()

vozralec

Simandlovina obsahující směšné střílení, mikrofon v záběrech, snaživou obnaženou Evičku, pohublého Jafara, úchylného Yuda a zřejmě manuál na dolování v dolech v nekonečných záběrech. Zbytek tvoří soft nahotinky. ()

RadimRay

U filmu chybí označení parodie, nebo alespoň komedie, fakt mě rozesmálo to kutání v dolech a neuvěřitelně debilní kulisy a akční scény, tohle se nedá myslet vážně :-)) Takže jedna hvězda za to že mě to několikrát rozesmálo a druhá za jedinou dobrou erotickou herečku Kiru Reed, ostatní včetně Ajchmajerové byly neuvěřitelně toporné, krásná těla nestačí!30% ()