Ďábelská svůdnost

• Španielsko Bellas y ambiciosas

Jorge a Andrea jsou lehkovážný milenecký pár, který se snaží aby se měli co nejlépe bez vlastního přičinění. Chtějí zbohatnout bez úsilí a v okamžiku, kdy se seznámí s mladičkou Cecílií, je to pro ně jako když vyhráli jackpot v loterii. Cecilie je nejen naivní, ale hlavně je dědičkou obrovského majetku. Plán je takový, že Jorge Cecilii svede, ožení se s ní a její bohatství jí ukradne. Avšak nic není tak jednoduché, jak se zdá... (oficiálny text distribútora)

mira007

Kombinace hloupé telenovely a slabého erotického filmu vražedná kombinace, ale zároveň je to něčím pro mne fascinující. Koukal jsem na to s otevřenou pusou a tak hvězdy dávám za to, že mne to zaujalo, ikdyž po filmové stránce není co řešit, tak ty umělohmotný jihoameričanky měly své kouzlo a hlavní hrdinka byla fakt pěkná. ()

mi-ib

"Porno na kolečkách" - Šňůra erotických krátkých klipů s pokusem nějak mezi nimi posouvat děj. Viděl jsem jeden díl, ale asi mi je to jasné. Erotické scény většinou vůbec nesouvisí s dějem. Prostě se najednou vynoří a 5 minut se tam svlíká holka a pak jede děj dál a pak se vynoří další nahá scéna, která s předešlou scénou pramálo souvisí. Samozřejmě svůj účel to plní, takže jedna hvězda za holky. ()

Oktavianus

Tuhle podivnost nelze hodnotit jako normální seriál, tím není a ani to ze sebe nedělá, to můžete začít udělovat hvězdy reklamě na Persil ve srovnání s Casablancou. Jenže tahle blbost selhává i jako erotika, tak moc předstírané akty a tak dlouhé kecací pasáže mezi nimi působí velmi otravně. To jediné, co jsme na jihoamerických telenovelách chtěli vždycky vidět - jak si to ty krásný holky s někým rozdávají - tady vyzní úplně trapně. Co to tedy je? Prostě kravina. Ale nápad si hvězdu prostě zaslouží. ()