Reklama

Reklama

R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania

(seriál)
  • Slovensko R.I.S. - Nedokonalé zločiny (viac)
všetky plagáty
Mysteriózny / Krimi / Dráma
Taliansko, 2005, 145x50 min

Tvorcovia:

Massimo Martella

Hrajú:

Giorgio Lupano, Romina Mondello, Filippo Nigro, Eleonora Albrecht, Euridice Axen, Paola Pessot, Vinicio Marchioni, Primo Reggiani, (viac)
(ďalšie profesie)

Obsahy(1)

Odpoveď talianskej televízie na americký kultový seriál C.S.I., ktorý nezostáva nič dlžný skvelej talianskej tradícii v žánri krimi. Aj tu sa stretneme so šialeným bojom dvoch nezmieriteľných svetov. Svetom zločinu a svetom zákona, ktorý nezostáva nič dlžný svojej povesti. Stretneme sa s tými najlepšími odborníkmi kriminalistiky s úžasnými schopnosťami verne rekonštruovať zločiny a prichádzať tak na stopy, o ktorých zločinci nemajú ani tušenia. Zároveň nahliadneme do súkromných životov týchto ľudí. Zoznámime sa s ich problémami, radosťami aj slasťami. To všetko v poriadnej dávke napätia, humoru a akcie. Nuda je to posledné, čo vám príde na um... (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (15)

Darckol 

všetky recenzie užívateľa

Nevidel som síce všetky časti, ale myslím si, že úsudok som si stihol spraviť. Nie je to nič svetoborné, dialógy sa akoby opakovali každý diel (vyslovene sa týkajú vecí ako - idem zrobiť testy, pozbierajte dôkazy a pod.) avšak na odpad to tiež nie je. Má to totiž skvelé účinky navodzujúce postupné upadnutie do spánku :) 2,0/10 ()

montrose odpad!

všetky recenzie užívateľa

Příšerný dialogy, nezajímavý herci, příběhy nemají hlavu ani patu, zločinci na úrovni malých dětí (únosce se rozhodne zabít oběť, půl minuty na ní ze dvou metrů míří a pak...a pak ho zasáhne ostřelovač), hroznej scénář. P.S.: viděl jsem asi tři díly. P.S.2: nenio děláš si prdel? No potom co jsem zhlédl všechny tvoje komentáře, tak asi ne:)) ()

Reklama

K.I.N.G. 

všetky recenzie užívateľa

Nějaká kopie nějakého prašivého amerického seriálu? Tak pozor, není to o nic horší, než všechny kriminální seriály na světě, je to totiž taky naprosto beznadějná zábava pro znuděné idioty. Kdyby aspoň členové vyšetřovacího týmu byly normální nedokonalé lidské bytosti se svými chybami, možná by to stálo za trošku víc. ()

Galéria (8)

Reklama

Reklama