KarKulA

Povedená konverzační komedie s Ronaldem Colmanem v hlavní roli, kterému dělá soka neméně vynikající britský herec Reginald Gardiner. Anthony Mason (Ronald Colman) je vytížený businesman, kterému na manželku Caroline (Anna Lee) nezbývá příliš času a vídají se tak jen sporadicky. Caroline s takovým životem samozřejmě spokojena není a cítí se nepochopena. Pravidelně si tak vždy najde novou "lásku", kvůli které se chce nechat rozvést. Anthony se ale pokaždé vrací aby své manželství zachránil. Při nové manželčině aférce je tak Anthony zase zpět a příběh se retrospektivně vrací k minulému nápadníkovi Paulovi (Reginald Gardier), na kterém názorně ukazuje, jak se Anthony s tímto drobným problémem vždy vypořádá - a protože je to mazaný chlapík, který má scénář vždy pevně ve svých rukou, není o humorné situace nouze. ()

LadyRainier

Takovouhle manželku bych snad asi nechala jít ... ,-))) Ta byla na zabití ... Pustila jsem si to na základě osobní lásky ke Colmanovi a musím říct, že ač jsem moc nečekala, docela jsem se bavila .. Manžel to měl zvládnutý dokonale ,-) ()