Gary

Scénář jako od jedenáctiletého kluka, absolutně technicky nezvládnuté (střih amatérský, zvuk občas ohromně špatně mixovaný,přeřvaný,stříhaný...) a o tom "ansámblu" škoda mluvit. Upřímně je mi líto, kde končí Paul Sorvino, kterého si od Mafiánů pořád vážím. Kde se svou zubní protézou dohrával poslední béčka David Carradine, aniž by tušil, že se blíží jeho konec. Kde se po stopadesáté za dva roky objevuje Michael Madsen v podobné roli - už se ani moc nesnažící hrát. Ano, označme si viníka - Pascal Caubet. Zkusil si to hoch. Napsal, natočil, zahrál, nevyšlo to, doufejme, že už se svou ctižádostí nikdy nevyleze na světlo filmového světa. Tečka. 30% a to mě napadá ještě hodně kritických canců na tuhle videopecku, snažící se chrlit šifry, napětí a cool věty bez jediného úspěšného pokusu. ()

Dubro

Už z letmého pohľadu na casting je jasné, že z toho Oscar nebude. Producent, scenárista, režisér a aby toho nemal málo tak aj herec "Poker" alias Pascal ( čítaj "Packal " ) Caubet vás v tomto tiežfilme presvedčí, že Carradine by mal žiť už len z dôchodku, že Madsen by sa mal častejšie zúčastňovať na stretnutí anonymných alkoholikov, že "Travička" alias Bettina Antoni pred kameru nepatrí, ale má pobehovať s klapkou ( tých "že" je príliš veľa, nemá to cenu rozpisovať ) a že tento prekombinovaný príbeh nezvládol. ()

Matros

Je už zbytečné se divit tomu, že se Michael Madsen a David Carradine zase upsali strašnému filmu. Celkem všechno je špatně. Vyzdvihl bych však extrémně špatný zvuk kdy postava buď není slyšet téměř vůbec (a stojí v popředí u kamery) a nebo postava, která stojí v dálce mluví tak nahlas, jako kdyby vám stála za židlí. A to není chyba v dabingu (sledováno v původním znění). Dále je tu opravdu špatný střih (hlavně střih zvuku). Námět na film nebyl tak špatný, ale na scénáři se mělo ještě nějaký ten pátek zapracovat. DMX je neherec co jen trapně lomcuje rukama a nadává a Madsen tu má strašný vlasy (to se musí vidět). Škoda že je to celé tak amatérské - ,,hypercool" přezdívky hlavních postav a trapná citace z Taxikáře (,,You talkin' to me?"). Na druhou stranu je tu jeden fakt vtipný moment a Michael Madsen. ()

mala_kea

Klasické americké béčko, ke kterému snad škoda něco říkat. Některé scény jsou vážně přetažené, nicméně dívat se na to nechá, to je pro mě hlavní ()