Ebihara Chinami, nová žačka na střední škole, vypadá jako obyčejná zakřiknutá dívčina. Obyčejná ovšem není, její pouhá přítomnost působí poruchy všech okolních elektrických a obzvláště elektronických přístrojů. A to, uvážíme-li, že právě běží rok 2017, je problém. Problém, který se vzor pečlivému plánování Chinamina otce nedaří utajit před některými spolužáky. Prvním je Kannagi Kotaro s nezdravým zájmem o eletroniku a Chinamino tělo (přeberte si to jak chcete). Druhou je málomluvná Saihashi Yuma, šintoistická miko a lukostřelkyně. (Subjektiv)

Subjektiv

Děj - Ebihara Chinami, nová žačka na střední škole, vypadá jako obyčejná zakřiknutá dívčina. Obyčejná ovšem není, její pouhá přítomnost působí poruchy všech okolních elektrických a obzvláště elektronických přístrojů. A to, uvážíme-li, že právě běží rok 2017, je problém. Problém, který se vzor pečlivému plánování Chinamina otce nedaří utajit před některými spolužáky. Prvním je Kannagi Kotaro s nezdravým zájmem o eletroniku a Chinamino tělo (přeberte si to jak chcete). Druhou je málomluvná Saihashi Yuma, šintoistická miko a lukostřelkyně. Verdikt - Tohle anime není nic moc, romantická linka je banální, zápletka s nadpřirozenou schopností je banální, středoškolský život je vylíčen bez sebemenší špetky invence. K tomu osobní urážka - Kotaro je vyveden jako naprosto nespolečenský vědec-fyzik, který ví houby o lidech - fuj klišé. Sice ho autoři nedeklasovali na asociála, ale stejně si to beru osobně. Taky je tam na mapě špatně nakreslená Amazonka, hrůza mě při tom polila. A nakonec tenhle seriál nemá konec (zřejmě souvisí s neukončeností předlohy). **. ()