Spence a Hogan právě maturovali na střední škole a nyní je čeká další část skvělého života. Spence má milující přítelkyni Amandu, zato Hogan jich má hned několik a každá z nich by mohla být jeho mámou. Oba dva nastupují do jedné firmy, zde se k nim chovají přímo otřesně, Spence tu však musí zůstat, jelikož potřebuje doporučení na Yale, kam se nedostal. Také tu potkává krásnou manželku svého šéfa, do které se tak trošku zamiluje. Kamarádi se rozhodnou pobavit tím, že si založí vlastní klub s názvem Cougar Club, že s tímhle nápadem přišel Hogan a že se bude týkat postarších žen, to není nutno dodávat... (Ssimca)

sigf07

Nenáročná teenage komedie, jedna z těch, o kterých dopředu zhruba víte, jak budou probíhat a jak končit, a otázkou je jen, ve kterých drobnostech se od sebe budou jednotlivé tituly odlišovat. Cougar Club v tomto ohledu dopadl vcelku dobře, bavil jsem se nad očekávání a vyloženě trapných momentů jsem napočítal opravdu jen pár (a většinou se týkají šéfů, v jejichž případě byla snaha vykreslit trojici dobytků již přemrštěná… a potom soulož u lednice). Warren Kole a Izabella Scorupcová hrají skvěle a i v hlavní roli se dá překousnout. Navíc se zde mihnou postarší Faye Dunawayová a Carrie „Leia“ Fisherová. ()

fraktal

žádná pointa se nekoná, Teen splácanina prsou, onanie na 100 způsobů a "charakterů". Bavil jen zahradník v pozadí, a to ještě prachbídně. ()

Grimaldon

Dá se říct že i mě osobně jsou ženy řadící se pod pojem cougar, stejně jako hlavním hrdinům, víc než sympatické. Filmu jsem tedy byl od počátku kvůli jeho hlavní myšlence a vlastně i obsazení dost nakloněn. Tvůrci bohužel nedokázali tento potenciál vůbec využít. Dva mladí, nezajímavý herci v hlavních rolích, otravná Kaley Cuoco které bych po shlédnutí na rozdíl od producentů roli Penny v TBBT nikdy nesvěřil, jen minimum nahoty co je nahrazováno vtipy o zažívacích potížích. Cougar club je úžasná myšlenka ať už v realitě nebo jako film a bylo by dobré ji v obou případech realizovat, ale promyšleně. Tak se třeba někdy dočkáme. Tady jsme se totiž jako diváci nedočkali určitě. ()

Mire odpad!

Po dlhej dobe som si pozrel niečo z tejto teenagerskej produkcie (a tiež trochu kvôli Kaley Cuoco :) ), ale tento Cougar Club je bohužiaľ sračka. Proste otras. Tá jedna hviezdička snáď len za kozy tmavovlasej kočky v bazéne. EDIT 25.10.2014: Musím to trochu prehodnotiť. ()

dudo0606

nechutná gerontofilná blbosť! nechápem ako sa niekto z tých hercov na to mohol dať ... tá jedna hviezdička je len za Kaley ale inak je fakt skoro všetko naprd .. ()