Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) sa zmení po tom, ako vstúpi do ich životov tajomný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten ich vtiahne do búrlivých a dramatických situácii v uliciach Chicaga. Každým krokom sa manželský pár zamotáva viac a viac do špirály podvodov a násilia... a to všetko v mene peňazí. (tEnCo)

Fiftis

Výkon Seana Beana ako Pykea je prirodzený a intenzívny. Pritiahne publikum sústredeným pokojom jeho postavy, neúnavným zameraním sa na jeho cieľ a neistou rovnováhou medzi zdvorilosťou a násilím. Chris Hemsworth ako Sam nám dáva sympatický a ľudsky podaný charakter, ktorý krátko zápasí s morálne správnymi vecami. Je ľahké prijať Hemswortha ako Sama. Vyzerá ako milý chlap; správa sa ako milý chlap, kým Pyke nevystrčí Sama do čiernej diery kriminality. Hemsworth robí zložitý prechod od slušného občana k nemilosrdnému ozbrojenému lupičovi v presvedčivom oblúku zúfalých činov. Nie je to ani tak tradičný akčný film. To, že Hollywood veľmi neurobil meno snímke Ca$h neznamená, že sa nejedná o balík, ktorý stojí za otvorenie. ()

DEXTER099

Tak u tohoto filmu kde se příběh točí okolo jedné obyčejné dvojice,která náhodou přišla k balíku peněz z bankovní loupeže a následně je chce bratr toho zločince se mi otevírala kudla v kapse,protože to jak Sean Bean zametá s touto dvojicí bych dlouho nevydržel a mít na dosah šest set tisíc dolarů tak ho majznu první fošnou a jdu,ale to by pak zřejmě bylo o půl stopáže méně.Takže za mě celkově 65% a tři hvězdy.P.S. kéž by se tohle jednou stalo mě.... ()

paascha

Obsah, který napsalo to Tentononc, nebo jak si to neštěstí nadává, se skutečnému ději filmu podobá asi jako politik socyjální demogratycké partyje člověku. Film je totiž o dost napínavější i zábavnější, zvlášť když v pozadí pořád stojí fakt, že sockám v Čechách se tohle nikdy nestane, kdežto ty americké o podobné šance k tomu dokurvit si svůj, už tak dost posraný a hnusný život, zjevně nouzi nemají. Holt další doklad toho, že je Amerika země neomezených možností. Ale bankovní šmejdy máme stejné, čím to bude? ()

verbal

Když si popelář vezme servírku, dá se s úspěchem předpokládat, že nebudou doma po večerech rozbíjet atom ani rozebírat antické filosofy. A svoji bezbřehou sociální inteligenci dokonale uplatní zejména v případě, kdy jim z ničeho nic přistane na autě kufřík s půlmiliónem v malých, neoznačených bankovkách! Okamžitě rozpoutají nákupní armagedon a jsou strašně udiveni, že jim záhy zaklepe na dveře neprávoplatný majitel, fešácký krimoš s charismatem Šóna Fazolky a tahem na branku berního úředníka, větřicího defraudaci. Naši milí dva tupci pak zarputile udělají vše, co se jim řekne. A Sean jen potvrdil, že měl být Bean, Sean Bean!! Ale to by někdo musel odcraiglovat Daniela.***** PS: Miluju, když obsahy k filmům píše někdo, kdo snad neviděl ani jejich plakát a otrocky přepapouškuje text z IMDB, kde to nějaký chytrý fellowcitizen rovněž naprosto věrně trefil!!! ()

Fr

Když dojde na peníze – nedá se věřit nikomu..... Když vám z nebe spadne na auto kufr plnej prachů, může z toho bejt příběh plnej ponaučení. Sled událostí doprovázející příchod chlápka, kterého slušní lidé (většinou) nepotkávají je zajímavej. S.Bean ve mě vzbuzuje emoce a přeju mu to jediné.... Škoda, že je to pak i trochu nuda... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím co (neu)dělat, když mi na auto spadne kufr plnej prachů. 2.) Chci si procvičit matematiku. 3.) Proč nemám nikdy nikomu věřit – když jde o prachy? PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()