V kráľovstve Forland sa začala vzbura, na čele ktorej stojí šialený doktor menom Akamasi. Doktor zabije kráľa, no vládcovej krehkej dcére Alite sa podarí ujsť. Pri úteku ju napadne démon, pred ktorým ju zachráni Falis, nájomná vrahyňa. Celý príbeh sa začína, keď si duše dvoch žien nešťastnou náhodou vymenia telá. (Carol Pifková)

Subjektiv

Vzbouřenci v království Forland jsou již za dveřmi trůního sálu a jediný z královské rodiny, komu se zdaří prchnout, je mladičká a krásná princezna Arita. Při zběsilém úprku se šťastně-nešťastně prohodí tělo s obratnou bojovnicé Foreth. Ta pak ve vidině velké odměny porazí vzpurného doktora s cibulovitou hlavou. Místo odměny však Foreth musí zaujmout místo princezny a dočasné královny Forlandu a chránit království před různými zrůdami, hlavně doktorem s cibulovitou hlavou a jeho monstr minimecha hračkami v podobě šestiletých holčiček. Jak je vidět, příběh stojí za starou belu (a to i když se nám ke konci alespoň trošku zamotá), ale máme tu sexy kočičku s nabroušenou katanou, kterou si vždy před bojem na sukni udělá rozparek až k pasu. To aby lépe párla nepřátele. K nim se za dunění rockové hudby přesouvá pomocí motocyklu, přesněji ohňocyklu. Inu - blbina, u které se nesmí moc přemýšlet. Ale když se ten mozek vypne, není to úplně marná oddychovka, zvláště díky zábavným soubojům. "Teď, když je můj otec mrtvý, přišla jsem převzít trůn. Jsem princezna Arita Forland!" "A tak se zrodila nejsilnější princezna historie. Pro její umění boje se jí od té doby začalo říkat Murder Princess." Prosté ***. ()

gumbo

Tady si někdo nedal moc práce. Spousta detailů je odfláknutá, chování postav často naprosto nelogické (například nepoužívají své plné schopnosti, nechávají zbytečně nepřátele utéct, řeší věci složitě ikdyž by to šlo jednoduše atd.). Motivace postav je také absolutně nevysvětlená, netušíme proč ten či onen chce zničit svět, proč ten či onen rozpoutá válku místo aby věci řešil někde na pozadí. V kombinaci s místy moc agresivní hudbou a průměrnou animací to tak tak dosáhne na průměr.  45% ()

Kimkong

Jednoduchý příběh o malém království, vztahu lovkyně a princezny a také o jedné starodávné technologii. Délka překvapivě akorát, tudíž se v každém díle něco děje a příběh se žene kupředu. Podle názvu jsem čekal ale větší rubačku. ()