Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato

• Česko Tom a Jerry: Rychle a chlupatě (viac)

Kocúr Tom a myšiak Jerry si zase robili naschvál zle. Tentokrát to však skončilo zničeným domom. Majiteľka ich oboch vyhodí a musia si hľadať nové útočisko. V tej chvíli uvidia v televízii upútavku na automobilové preteky, v ktorých je hlavná cena krásny veľký dom. Podarí sa im ho vyhrať? (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

Fantastický závod Toma a Jerryho s Bourákem Svištilem, nebezpečnou Babčou, ničitelem světla Gorthanem, Fotbalovou mámou a Dr. Profesorem není zdaleka tak fantastický, jak o sobě tvrdí. Oproti tradičním honičkám Toma s Jerrym bych si dokonce troufl napsat, že je poněkud nudný, ale ono tam nějaké to honění taky bylo, některé vychytávky stály za vidění a dementní duo moderátorů Biff s Buzzem nakonec taky občas dokázalo něco zábavného plácnout. Za mě tedy tři hvězdy, ale s dost obroušenými cípy. ()

lobo87

Ach, ach, čo to urobili s mojimi najobľúbenejšími animovanými postavami? Začiatok by ušiel, je klasický s naháňačkami ako sa patrí, ale akonáhle začnú preteky, vzniká z toho jeden veľký guľáš. Wangovi by som za tento film zakázal tvoriť filmovú hudbu, bolo to niečo otrasné a najhoršia zložka filmu. Nebyť toho, že je to stále TEN TOM a TEN JERRY, možno by bola len jedna hviezdička. Takto je to aspoň slabučký priemer... 45% ()

ostravak30

Tom a Jerry už toho zažili opravdu hodně a je docela poznat, že tvůrcům dochází nápady nebo se prostě opakují. Jedna z možností, jak zachovat alespoň kousíček originality jsou parodie na různé slavné filmy. Tentokrát si kocour a myš vzali na paškál Rychle a zběsile. Jenže zatímco v začátku hrají jasné hlavní role, v průběhu jsou chvílemi odsunuti pro jiné postavy, které se filmu taky zúčastní. Bohužel jsem si nemohl pomoct, ale stále mi přišlo, že nové příběhy těch dvou jsou už vyčpělé a postrádají nápad. ()

RedHot odpad!

Staří dobří Tom a Jerry, tak jak jsem je míval rád, jsou nadobro pryč. Miloval jsem tu dokonalou ztřeštěnost a nápaditost, s jakou tvůrci přicházeli ve čtyřicátých a padesátých letech. Tady je obohacení hlavní dvojice o kupu uřvaných přihrávačů s třeskutým dabingem zbytečné a hloupé. Chybí mi ti lidé, kteří vystupovali v původních groteskách Toma a Jerryho - když už se na plátně někdo z řad homo sapiens objevil, bývala to panička nebo mlékař, a těm jsme zásadně neviděli do obličeje, což přiživovalo takový ten tajemný dojem, jaké má asi z lidí zvíře a ústřední hrdiny nám to o to víc přibližovalo. Na nějaké pitvoření růžové stařenky a retardovaného psa opravdu nejsem zvědavý. ()

Skleena

Nefunguje to tak, jak fungují jednotlivé krátké seriálové díly, každopádně pořád se na to dá koukat a vím, že mí dva synovci na tom ujížděli a viděli to nejednou. A tak se vždycky radši podívám na nějakou tu kreslenou volovinku s Tomem a Jerrym, než abych trpěl u těch novodobých zvěrstev, které naši filmaři (až na výjimky, kterých je ale vážně jako šafránu) vydávají za pohádky. A ne, že by nebylo, z čeho v našich filmových luzích a hájích vycházet. Jsem to ale vlastenec, co? ()