Ve Whippany Park School studenti slaví Senior Skip Day. Matka i sestra přesvědčují Adama Harrise (Gary Lundy), aby se zúčastnil očekávané párty, ale introvert Adam ví, že by tam jen chřadnul kvůli půvabné dívce jménem Cara, s níž chodí Scott. Párty se má konat v domě ředitele Dickwaldera, který o tom samozřejmě neví, a když mu to Adam omylem prozradí, popudí proti sobě celou školu. Harris tedy nabídne, aby se večírek konal u něho doma. Zpočátku se sice nikdo nehrne, ale posléze se akce zvrhne v pořádně divoký mejdan. Zničený Adam vidí, jak se Cara miluje se Scottem, a když se paní Harrisová vrátí z práce, nestačí se divit, co se to děje. Přesto studenty kryje před ředitelem, který mládež hledá. Den je zachráněn, z nýmanda se rázem stává hrdina a nakonec získá i pohlednou dívku. Režii americké komedie má Nick Weiss, hrají Larry Miller, Tara Reidová, Norm MacDonald, Kayla Ewellová ad. (oficiálny text distribútora)

Kryton

Po 10 minutách jsem film vypnul a už nikdy nechci vidět. Do předu vím jak to dopadne. Onen looser nakonec svou vyvolenou dostane a nakonec bude i velký machr svojí třídy ne-li školy. Typické že?! Ano , toto schéma je asi v tisícovce podobných komedií. Jenže tam třeba hraje někdo sympatický, není to dělané pro blbé a není to vlezlé. Jak to myslím? Předně hlavní hrdina je tak nesympatický a vyloženě zralý na ránu pěstí už od prvního záběru. To není jen on. Nikdo z tohoto filmu vyjímkou je Tara Reid (a ta je tam jen chvilku , opět se někdo jen známý proběhne v malé produkci) za to nestojí a taky ona má moji hvězdu. Ta blbá forma!!!! Myšlena je forma , kdy se neustále na publikum mrká a mluví k němu, ale tady je to pokaždé v nevhodnou chvíli. Kdyby aspoň hlavní hrdina tak mluví , ale on tak mluví každý a dokonce to mumlání slyší ostatní.Halo toto funguje v seriálu nebo v parodii jenže tam to dopředu čekáte. Ne , vážne toto je jeden ze zbytečných filmů a stupidních jako třeba Tohle je Sparta , ale tam se to dalo čekat. Nuda,nuda,nuda! Dokonce nevím čemu se má člověk smát?! Kdyby radši rozdali peníze chudým a na tento film se vykašlali , tak by posloužili daleko více lidem. Tomuto filmu se vyhněte velkým obloukem jako komunista Topolánkovi. ()

Hrabka

Nechápu uživatele, co napíšou "Sice naprostá kravina, ale natlemil jsem se u toho celkem slušně" a dají tomu jen jednu hvězdičku. Prostě uživatele jako Cejny bych s ČSFD vyhazoval. No a co teprve heyda, ten se při sledování tlemil v jednom kuse a dal tomu taky jen jednu. Tihle dva jsou prostě hrozný lamáci. Takže za mě to jsou 2 hvězdičky, protože to byla prča, i když úplně o ničem, ale to nevadí. Jednou za čas to chce dát takový snímeček. :-D 35% ()

heyda

Nechápu uživatele, kteří napíšou, že to bylo o ničem a dají tomu 2 hvězdičky, jako například kolega uživatel Hrabo. Takové neprofesionální přispívatele bych z diskuzí smazával :-D Každopádně film je to prostě na 1 hvězdičku a hotovo. A že jsem se párkrát zasmál? Ano zasmál, ale tak akorát úměrně k té 1 hvězdičce. :-)))) ()

kingik

Na maturitní den volna se musí uspořádat pořádná bujará party. Demagogický ředitel střední školy je však jiného názoru a všemi dostupnými prostředky se snaží odvázanou zábavu zatrhnout. Kdo se nepovolené party zůčastní má jisté, že se na vysokou nedostane. V odvázané komedii s několika dobrými vtipy najdeme snad všechny typy studentů, kteří neodmyslitelně patří na všechny high school. Nechybí vyhlášená kráska (Kayla Ewell), afektovaná blondýna věčně pochybující o svých prsách (Jessica Morris), dokonalá barbína (Lindsey Axelsson), namachrovaný playboy (Talan Torriero), věčně zhulený týpek nebo ochranou zvířat posedlá holčina (Taryn Southern) a mezi tím vším proplouvá jeden vcelku normální student (Gary Lundy velmi typově připomíná slavnějšího Ryana Reynoldse), který má potřebu určité myšlenky komentovat přímo na kameru a není zdaleka sám. Dostal důvěru ředitele školy, kterého by ani ve snu nenapadlo, že jeho oblíbenec by mohl ve svém domě pořádat něco tak odporného jako je party plná spoře oděných děvčat, hektolitrů chlastu a dobrého materiálu na hulení. A party je to celkem odvázaná, živelná a zábavná stejně jako tahle komedie jejíž plynulost narušují prostřihy na ředitelovo zoufalé ježdění od domu k domu a s tím spojené pátrání po iniciátorovi zakázaného studentského obveselení a pohřeb černošského spolužáka, který tragicky zahynul. Pár vtipů vyšlo, některé se o vtip snažily avšak postrádaly pointu a slečnám, které se občas odhalily nebylo co vytknout a slušelo jim to. Do toho Tara Reid ve vedlejší roli, nesympatický Larry Miller v roli ředitele nebo Jackson Rathbone známý ze ságy Twiligt tentokrát ovšem pro něj v atypické roli věčného huliče trávy a početný zástup krasavic. S takto solidní hereckou sestavou vznikla komedie s několika originálními gagy u které jsem se nenudil. ()

numi

Opravdu necharismatický hlavní představitel, nepříliš komické situace a neoriginání zápletka jsou vyváženy tím nejdůležitějším - dokonalou absencí fekálního humoru a trapných rádoby vtipů (až na jeden, dva vegetariánské úlety). Film se svým nepříliš záživným způsobem šine kupředu a neuráží vaši inteligenci, takže se dá přežít a místy, ale opravdu jen místy, dokáže i pobavit. [září 2008] ()