Seriál The Drinky Crow Show sa zameriava na vranu-alkoholičku (Crow) a strýka Gabbyho, ktorý je popisovaný ako opitá írska opica. Príbeh sa odohráva v námornom prostredí počas 19. storočia, kde hlavné postavy sú neustále vo vojne s Francúzmi, ktorými sú väčšinou aligátory. Animovaný seriál je charakteristický najmä násilím a surrealistickým humorom. (Carol Pifková)

Carol Pifková

Takže prvú časť mám za sebou a zhrniem si teda čo tu bolo. Ožratá vrana a opica, dáka hrdlička alebo hus (no nakoniec je to čajka) alebo čo, ktorá šukala s tuleňom, dve nechutné ženy s prsiami po kolená a bez zubov, odrezané oči žiletkou a miesto nich nasadané alkoholicé okuliare aby všetko vyzeralo krajšie. Vrana čo napustila kus zeminy a tá otehotnela a bla bla... Ja som čakala niečo na menej vulgárnej úrovni a vykľulo sa z toho toto. No to je proste pecka. Je to síce celé divné ale to je na tom to super. Veď v ktorom animáku je bežné, že niekto rozpučí hlavu prsiami, alebo že si namontuje tri mozgy a tie si môže posúvať a na bočné dva si napichne ešte aj svoje oči? Tá vrana je proste neskutočne trhlá tak ako celý animák. Uvidíme čo prinesie zvyšných 8 častí. Takže pozrela som si ďalšie dve epizódy a seriál nechutnosťami a absurdnými scénami naozaj nešetrí, naozaj skvele sa bavím a nemyslím si, že ďalšie časti budú slabšie. Tomuto seriálu sa proste dá dať len odpad! alebo 5* nič medzi pre Drinky crow show neexistuje. ()