Nová filmová verze slavného King Konga v sobě mísí prvky zábavy, napětí a dobrodružství. Letadlo spadne do neobydlené oblasti Amazonie a ti, co pád přežili, se musí spojit, aby čelili útokům domorodých kmenů. Ale na ostrově nejsou kmeny to jediné, co je bude ohrožovat. Tropický prales totiž hostí také obří pavouky, smrtelně nebezpečné štíry a především pořádně naštvaného a krvelačného King Konga. Jak z ostrova zmizet? Dá se každému důvěřovat? Boj o život začíná! (oficiálny text distribútora)

SeBig odpad!

Opravdu další zajimavý šit od Asylum tentokrát o obří vopici ktera se na začátku mihne učinkem a nakonci je tam jen na pět minut navíc efekty OPĚT jak kdyby tu vopici tam někdo přikreslil fixou. Film o trosečnících co jdou, jdou, hele obří pavouk, jdou, jdou, hele zabijácký větve, jdou, hele obří vopice...mimochodem se u toho všichni xichtěj jak kdyby to viděly každý den a jedna ženská furt něco s fotákem a nakej dědek s kufrem kterej vypadal jak Topolánek a buh vi co jestě.. je to proste kokotina..ani nevim co to mělo parodovat jestli king konga nebo lost.. celý film je jedno velký lost..brain lost. ()

zdeny99

Trosečníci celý film jenom chodí džunglí, chodí a zase chodí. Občas narazí na něco překvapivého. Jednou je to obří pavouk, pak obří had a obří škorpioni. Jenže oboje se ve filmu objeví tak na jednu vteřinu. Potom najdou v tmavé jeskyni hlavu mrtvého dinosaura. A všude po ostrově nachází stará havarovaná letadla. Až téměř v samotném závěru jsou přepadeni místním kmenem kanibalů, mimojiné bílé pleti, zato velice dost pošahaných. A až v úplném závěru, osm minut před koncem se objeví to hlavní, kvůli čemu se chceme podívat na tento film, King Kong. Tady ale nesvádí boje s tyranosaurem či letadly na Manhattanu, ale s pohádkovými draky. No je to strašná blbost, kde se spíše čeká, co ještě bude dál. A triky jsou doslova příšerné. Na druhou stranu nuda to také není. Přesto nejlépe z celého filmu dopadl samotný poster. [200. hodnocení, 23. komentář, 22%, 530. nejhorší film] ()

Lilloos

Něco tak (ve všech směrech) příšerného jsme neviděla už dlouho, nutno však dodat, že jsem na to zírala s otevřenou pusou a celou dobu se skvěle bavila. Rozhodně ne proto, že by to byla dobrá parodie, smála jsem se, protože jinak bych to asi nezvládla. Přímo ukázkovým příkladem děsu je scénář, který je plný debilních opakovaných frází, klišé a především slova "kokpit" (Náhodou, nepočítali jste někdo, kolikrát ve filmu zaznělo?). Přiznávám se, že až tady jsem to slovo slyšela poprvé (a mám ho dost na zbytek života). Když ale jedna z hlavních postav nevěděla, co je to choroš, uklidnila jsem se, že jsou i blbější než já. A co mě ještě dostalo, byl závěr titulek, jo občas se vyplácí je číst..."No giant apes or dragons were hurt during the production of this screenplay. Maybe some giant scorpions got mad, but that´s about it...Why are you still reading this? Go back to the video store and rent another Asylum film. You know you want to." ()

Z0oMb3E

Chlapcom od Asylumu asi už pomaly dochádzajú nápady. Marketingovo však na to išli dobre. Na obale veľký opičiak akoby sám volal ja som väčší než Jacksonov King Kong. Horšie to už bolo so samotným filmom. Typické prerastené či legendárne pokémony ľudí samozrejme lovili, ale dostali tak malý a tak nevýrazný priestor, že si ich divák nemal šancu ani do sýtosti užiť. Dokonca aj samotný opičiak sa na scénu dostane v záverečnom miš-maši, a aj to len v troch záberoch. Celý film je vlastne putovanie partie po pralese. Kecy, chôdza a minimum akcie však z filmu spravili len nudnú frašku niekdajších MEGAlegiend. Toto od kultu prešlo asi o "kilometer, docela ďaleko". Absolútne nikto, dokonca ani ten najvernejši Asylumák sa nemá šancu baviť úvodných 70 minúť. Posledná zhutnená echtBÉ 10-minútovka film nemá šancu spasiť. ()

Ryuuhei

Uf, to byl zase výkvět. O trochu starší Asylumovka, ovšem typicky děsuplná. Příběh jako takový měl těžce průměrný, až podprůměrný základ. Dobře, ostrov, kde ztroskotávají letadla, dejme tomu. Z hrdinů obecně bych našel jen pár výraznějších charakterů, jako byl třeba drsný agent, či pohledná barmanka, na kterou se dobře koukalo. Zbytek splýval a ztrácel se, či šel ruku v ruce s hloupým zbytkem (jako ženská, která nedá foťák z ruky). Byl jsem zvědav zejména na „domorodce“, kteří jsou zde v komentářích chváleni, ale nakonec musím říct, že lacině pomalovaní lidé neexotického vzhledu stáli docela dost za prd. Docela dobrý nápad byl krmení draků za účelem udržení si opičáka „od těla“. Nic nebylo i přesto pořádně vysvětleno, vše se prostě dělo, většinu času byli všichni schopni akorát blbě civět a z toho nejhlavnějšího, tedy třeba souboje obřího opičáka s draky, bylo ukázáno naprosté minimum, navíc v hnusném, CGI zpracování. Celkově vzato na filmu není nic opravdu dobrého, vtipného, ani zábavného. Navzdory tomu nemohu říct, že by se jednalo od tohoto studia o to nejhorší. Jen dost hrozné, abych se o procento vyhnul odpadu. 15% ()