Je 13. července 1966 a horor na ubytovně sestřiček v Chicagu začíná. Šílený muž jménem Richard Speck vchází na jmenovanou ubytovnu a první dívce v pokoji, kde zavraždí dalších sedm dívek a některé z nich znásilní, téměř oddělí ostrým nožem hlavu od těla. Je časné ráno a v Chicagu se začíná rozjíždět jedna z největších policejních akcí, která má za úkol najít vraha hrůzného masakru. Příběh, o kterém film vypráví, ve své době otřásl obyvateli Chicaga, protože byl proveden zvlášť brutálním způsobem. Tento film byl natočen podle skutečné události. (ČSFD)

Shanen29

Škoda slabého zpracování,kde se tento fakt promítl na celkovém průměru celého filmu. Richard Speck je pro většinu lidí neznámý opravdu brutální vrah velmi tvrdého zrna a já jen lituji,že snímek byl podán opravdu zcela povrchně jako obyčejný krimi thriller a to je chyba,kterou by měl možná napravit v remaku velmi zdatný scénárista A REŽISÉR,kteří ví o kom vlastně film je a jak to předloží divákům.To je vše. ()

gumli

Ďalší film o sériovom vrahovi.Ale je to len slabší priemer,očakával som viac.Skutoční príbeh masového vraha Richarda Specka.V roku 1966 v Chicagu brutálne zmasakroval na ubytovni zdravotných sestier 8 sestričiek.Prežila len jedna,ktorá sa skryla pod stôl.Tá bola potom ako hlavný svedok.Dievčatá brutálne bil,znásilňoval,škrtil opaskom,bodal nožom aj strieľal pištoľou.Dostal 400 rokov väzenia,zomrel vo väzení v roku 1991 na zväčšené srdce.Speck bol veľmi nebezpečný a brutálny vrah,alkoholik s poďobanou tvárou od akné.Film má veľmi slabú atmosféru,je to škoda.Váhal som medzi dvoma a troma hviezdičkami,nakoniec som dal za tri,sám neviem prečo. ()

ARI50 odpad!

Musím dát odpad! Takhle zkurvit film jsem zase dlouho neviděl, příběh založen na smutném skutečném příběhu je tak katastroficky natočen až to bolí, herci hrozní, kamera katastrofa a celý popsaný příběh hrozně natočeny nezkutečně posrany film hnus. ()

• Richard Speck pod přezdívkou „birdman“ se dokázal vyhnout z původního rozsudku z roku 1967 trestu smrti v elektrickém křesle. 28. července 1971 nejvyšší soud Spojených Státu rozsudek zrušil a nový soud došel k novému závěru 400 až 1200 let bez možnosti propuštění. (ARI50)
  • Richard Speck zemřel na srdeční infarkt 5. prosince 1991 před svými 50. narozeninami. (ARI50)
  • Richard Speck 13. července 1966 zavraždil na ubytovně 8 zdravotních sester ubodáním nebo uškrcením, jediné děvče přežilo, podařilo se ji včas schovat pod postel. Díky jejímu přežití dokázala policii předat důležité informace a popis pachatele. (ARI50)