Seriál dospěl do své poslední epizody a je tedy načase nikoliv snad bilancovat, ale vydat se za svými sny. Vince se již několikrát pokoušel prorazit jako frontman různých hudebních uskupení, tentokrát to ovšem vypadá, že úspěch je na dosah. Skupina Černé trubky přišla při bizarní nehodě o zpěváka a stačí se jen nasoukat do uzoučkých černých rour a vytoužené místo je jeho. Kdyby jenom ty zpropadené kalhoty nebyly tak zatraceně těsné. Howard nad takovým přízemním snažením pochopitelně ohrnuje nos. Jeho snem je získat roli v novém projektu dánského avantgardního filmaře Jurgena Haabemaastera, génia, který kdysi připevnil čtrnáct kamer na umírající labuť a pustil ji do supermarketu. To byly panečku záběry. Role Černých trubek se v epizodě s gustem zhostili britští post-punkeři z kapely Horrors. (Česká televize)

honajz2

Důstojné zakončení, které opět shrnuje všechno to, co mám na Mighty Boosh rád. Všechnu tu absurdnost, ten styl humoru, bizarní příběh a bizarní postavy... Nemá smysl to všechno rozepisovat, už jsem to psal víckrát. Tohle je opravdu jeden z nejlepších seriálu, co jsem kdy v životě viděl a taky je to snad jediný seriál, u kterého se hned několikrát zasměju nahlas hned při každém díle. Teda jo, ještě to mám u Wandera, ale tam se nezasměju tak často, jako tady, i když ten seriál též miluju. Prostě jsem rád, že jsem měl štěstí a tenhle seriál objevil. 5* ()