Čas nepostojí, a to ani v magickém světě Mighty Boosh. Jako každý rok se blíží den Howardových narozenin, a zatímco ten by si nejraději užil klidný večer ve společnosti kamaráda Lestera a desek jazzové legendy Charlieho Minguse, Vince letos trvá na velkolepé oslavě. Taková poctivá pařba ovšem kolikrát dokáže prověřit charaktery účastníků mnohem důkladněji, než sebedivočejší teambuilding. Uprostřed bujarého veselí ožívají zasutá traumata z dětství, tříbí se sexuální preference a někdo může i ztratit hlavu. Je to ale také příležitost obdarovat ty, které máme rádi, a není lepšího daru, nežli je dar lásky. Hopsa hejsa. Svůdnou Astrid si v epizodě zahrála nejmladší dcera rockového muzikanta Franka Zappy, Diva. (Česká televize)

honajz2

No co k tomu říct, prostě jedna velká Párty, na které se stane vše možné i nemožné a připomnělo mi to maličko (vlastně ani nevím proč) film Groove, až na to, že tohle je mnohem šílenější, absurdnější a komediálnější verze. Opět jsem si to užil a pobavil se, byť tenhle díl na 5* není. 4* ()