Před několika staletími bylo kmenem Katona zavražděno sedm indiánů – kanibalů. Šaman zabitých indiánů před svou smrtí vyřkl temný slib, že se jeho kosti a kosti jeho bratrů jednoho dne vrátí za krvavou odplatou. Nyní zahajují tři dělníci stavbu na území, které je kmenem Katona považováno za svaté. Během příprav odkryjí v zemi zvláštní artefakt. Ten probudí krvelačného ducha. Dělníci se změní na hrůzostrašné netvory a stávají se nástrojem pomsty po staletí skryté bestie. Žádný člověk před nimi není v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

mrGhostly odpad!

Tohle šlo pravděpodobně do televize jako ukázka, jak by rozhodně neměl horor vypadat. Celou dobu jsem se jenom smál, jak to mohl někdo vypustit k sledování. Příšerné herecké výkony, podivný děj a příběh. Nejhůře je na tom animace. Myslel jsem, že budu mít oční rakovinu. Žijeme ve 21. století proboha! Jim Wynorski by měl už konečně přestat točit své odpady, dělá ze sebe jenom bl*ce. ()

TERRORDROME

Céčková vtákovina o veľkom digitálnom kostlivcovi čo pobehuje po prérii a mení ľudí na prach. K tomu ešte nejaké indiánske mystické pindy, zlý chamtivý biznismen a šerif mutujúci na Old Shatterhanda. Je to nuda a dokonalá sterilita bez akejkoľvek príchute, záverečný súboj vyzerá tak, že Old Šerifhand hodí po kostráčovi tomahawk a on proste zdochne. Perfektná antizábava. ()

MickeyStuma odpad!

Pošetilý to pokus na indiánské téma. Námět by nebyl zase tak marný, ale to zpracování je opravdu hodně špatné. Nelogičnosti v ději skákajíc s příběhu každou chvilkou, zjednodušování dramatických momentů, tudíž s toho vyniká, že se tu vlastně žádné drama nekoná, animace onoho vražedného pixelového kostlivce je zcela mimo realitu. Citové záležitosti budí úsměv. Rozhovor otce (poloindiánského šerifa) se svoji pubertální dcerou, které je sedmnáct a proto chce volně na mejdan, budiž toho příkladem. Příběh po celou dobu budí podezření, že se pomalu snaží k velkolepému finále, tudíž k souboji šerifa s 'Kosťou'. Ale pozor, sice se proti sobě postaví, ale nic takového se prostě nekoná. Zklamání? Ale kdepak. Podle úsměvného vývoje děje nic jiného přijít nemohlo. A tak opět vznikl snímek, který je zcela zbytečný. Je vhodný akorát tak na zaplnění prázdného nočního vysílání, tedy mezi třetí a šestou hodinou ranní. Tady moc škody nenadělá. ()

marek29 odpad!

Bohužel nemůžu jinak než odpadem hodnotit dílo, kde chomáč mlhy honí motorkáře a sedlá ho kostra.. Prostě co je moc, to je odpad :D jediná pozitivní věc na tom je americká poušť, jejíž obrázky se snad nikdy neomrzí. Ale těch 10min co jsem to vydržel sledovat spolu s komentáři ostatních mi daly potřebné info.. ;) díky nechci a nemůžu jinak. ()

gudaulin odpad!

Jen letmý pohled na filmografii zoufalce Jima Wynorskiho vás přesvědčí o tom, že není radno mít jakékoli iluze, že by vás čekala nějaká slušná žánrová podívaná. Neměl jsem žádná očekávání, nicméně poslední dobou jsem si všiml, že ve vztahu ke kinematografii prožívám skeptické období a dávám příliš nízkou nadílku filmům, které jiní hodnotí o poznání lépe, a tak jsem si chtěl zhlédnutím téhle zhůvěřilosti vykalibrovat správná měřítka. Abych jen nehejtoval, dvakrát jsem se od srdce zasmál, což je víc než ze mě vyloudí leckterá komedie, ale toho nechtěného humoru je přece jen pomálu v poměru k přítomnosti třetiřadých herců a trapnému scénáristickému neumětelství. Na to, aby ze mě Wynorski dostal aspoň jednu hvězdičku za snahu, by musel být daleko nápaditější a edwoodovštější. Za přítomnost Kostěje a jeho věrného oře uděluji 10 % celkového dojmu. ()