Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

Patřím mezi výjimečné jedince, kteří po zralé úvaze dokáží určit, zda k zatloukání hřebíků je vhodnější použít kladivo, rýžový nákyp nebo muchomůrku zelenou, takže můj duševní vývoj se při sledování tohoto seriálu nijak výrazně neposouvá. Navíc mne poněkud děsí šílená animace a vykleštěný Mickeyho hlas, ale nemohu jít s hodnocením níž, neboť nadšená komunikace cílové skupiny s obrazovkou mi tak nějak napovídá, že tohle se povedlo. ()

Ainy

Jak já jsem ráda, že období Mickeyho klubíku, Pošťáka Pata, Mašinky Tomáše, Teletabís a dalších záležitosti pro nejmenší, máme za sebou. V mnohém souhlasím s kulykem, šílená animace, znělku jsem nenáviděla, obsah každého dílu mi navracel obsah mého žaludku zpět. Při zaslechnutí otravného, pištícího dabingu jsem pocítila tik v oku a téměř znechuceně jsem se otřásla. Toto se stalo, když jsem nevychytala onen správný okamžik a telku jsem nevypla ještě před jeho začátkem. V té době jsem nakupovala zrovna vycházející levná DVD Krtečka, Pata a Mata, Potkali se u Kolína a dalších iks krásných večerníčků, to jsem si pak sama často sedávala se svým dítětem a užívali jsme si pohádky společně. ()

borohub odpad!

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5% ()

honajz

I když je úroveň značně nevyrovnaná, u některých dílů se skvěle bavím i jako dospělý. K čemuž přispívá i velmi dobrý český dabing. Zvláště Pete je mi hodně sympatický, ačkoliv má představovat ty špatné vlastnosti. Ale nebojte, on se vždy napraví. Některé vynálezy v Mickeyho domku by mu záviděl i James Bond. ()

tuberatanka

solídny bizarný neoprimitivistický trash. odporúčam sledovať na drogách, posilní to dojem. je možné že keby som chcel zhliadnuť priveľa dielov naraz, vystrelí mi to mozog. ak chcete väčšie a bizarnejšie umčo, skúste duck tv, toto je príliš pop, ale rozhodne to má svoju dávku WTF momentov, ktoré vás prinútia prehodnotiť váš postoj k realite a fungovaniu sveta. keď už raz zistíte, že na pripojenie vagóna k vlakovej súprave je najlepšia stužka, život začne byť gombička. viete ako. roztomilo blbučký český dabing je čerešnička na torte a robí značnú časť dojmu. 3D vole. ()

• I v originálním znění říká Mickey úvodní větu v češtině. Tato věta zní: „Myška, muška, Mickey mouse.“ (Standey)