Kkotminam yeonswae tereosageon

• Južná Kórea 꽃미남 연쇄 테러사건 (viac)

Na rôznych školách sa stávali záhadné prípady, pri ktorých študenti, ktorí boli v niečom výnimoční, boli napadnutí páchnucimi výkalmi. Všetky obete mali o sebe vysokú mienku a táto nehoda ich ešte viac preslávila. Prirodzene sa preto zdvíha vlna záujmu medzi školami a študentmi, ktorá sa sústredí na otázku, kto bude ďalšou obeťou... (ČSFD)

tombac

Dostihy více či méně vyumělkovaných jihokorejských panáků (ten zženštilý blondýn v červeném je fakt hnus) v oblíbenosti mezi děvčaty na střední přivedou do extáze opravdu snad jen náctileté fanynky asijských zpěváků. Co na tuhle podivnou směsku řeknou jiné divácké skupiny, toť otázka. Mě tato víceméně infantilní maškaráda (v tomto stylu se nesou také četné grafické vsuvky) místy dost iritovala a u filmu mě drželo jen malé napětí, kterému že dalšímu vyšampónovanému otravovi přistane v obličeji pytlík s hovny (nepochopitelně cenzurované pixelací). Ve snímku jsou momenty, kdy bych s chutí vmetl pytlík s hovny do obličeje tvůrcům a přítomným hercům. ()

Sysel_CZ

Zase jednou jsem nevěděl, jestli je ten film opravdu hrůza, nebo jen jestli náhodou nekoukám skrz clonu předsudků. No, ale nakonec vyhrál názor, že to až taková hrůza nebyla. Hodně scén je podle mě úplně mimo, ale najde se i spousta dobrých vtipů a některé absurdity (panda... :)) mi taky zvedaly náladu. Sečteno podtrženo, možná až moc ulítlá komedie natočená především pro korejské fanynky cumlíků (jak já říkám vymydleným korejským zpevákům), která je někde na pomezí vkusu, zábavnosti i povedenosti. ()

Koreangirl

Musím uznat, že když jsem tento film viděla poprvé, tak jsem byla znechucená už jen představou, že skutečně hází čísi exkrementy, ale pak jsem se začala bavit. Později jsem se začala zajímat o ty, kteří ve filmu hráli a zjistila, že mají skupinu, která je světoznámá! Takže tenhle film doporučuju. Ale pouze pod podmínkou, že se podíváte po korejské verzi s titulky. Forma jejich mluvy je vtipná už sama o sobě. ()

Plasticine

"Jsem perfektní fešák, který si zaslouží dostat hovnem!" chi, chi. k-pop mě nikdy nebral, ale tohle byla vážně sranda. jednoduše proto, že je to natočené s nadhledem. život středoškoláka vážně není lehký. jo a ti cumlíci, ti byli roztomilí. ^^ fangirls shlédnout povinně. ()

Ceres

První půle ja naprosto příšerná, druhá překvapivě dobře koukatelná, protože i přes ten počáteční odpad mě dokázalo zaujmout, kdo je ten vrhač hoven. Nakonec si nenechte ujít po závěrečných titulkách to práve rozuzlení:-) Celkově je to ale podprůměr a dívat se jen na vlastní nebezpečí. Jinak souhlas, týpek v červeném saku je neskutečně iritující, ale to jsou holt Korejci xD ()