Val Kilmer s Jennifer Esposito a Garym Colem hrají hlavní role v tomto explozívním filmu nabitým akcí o bývalém příslušníku americké námořní pěchoty, který přináší spravedlnost do malého pohraničního města. Poté, co byl MacPherson (Kilmer) v boji v Iráku zraněn, neochotně souhlasí s tím, že se připojí k jinému vojákovi na jeho ranči v Arizoně. Ale když MacPherson dorazí na místo, zjistí, že jeho přítel tajemně zmizel a nikdo nechce přiznat, že ho znal. Když zjistí, že jistá firma vyhání z města všemi možnými způsoby ilegální cizince, MacPherson se rozhodne, že se pomstí, a nepřestane, dokud všichni, kdo v tom jedou, nebudou za své zločiny potrestáni. (Filmbox)

Martin741 odpad!

Uz len luhovanie 1 000x prevareneho caju, znie to pritom dobre bycvaly prislusnik americkej namornej pchoty, male ospale mestecko, ktosi zmizol .. .ale vyvali sa na divaka taky maglajz, a mix, ze sa to nedalo ruzlit. nerozumel som kto, co, preco, ako , s kym, kedy ..... skoda dalsich slov a rozculovania sa . 0 % ()

aLPaC

Mě tento film krom jiných již zmiňovaných připomínal Bouráka s Chuckem Norrisem. Samozřejmě, je to obehraná písnička a akční sekvence se dali natočit o poznání lépe (viz scény s noži), ale myšlenka je dobrá a bude vždy aktuální. Líbí se mi, když je ve filmech kritizováno horní 1% obyvatel, ať už spojených států nebo jinde, protože vždy ovládají celou zem a všechno jim projde. Například banky a investiční společnosti zapletené do současné krize si jednou pořád dál, zmrdi z Wall Streetu berou přehrštěný sumy. Každá mince má však dvě strany tak abych jen nehanil, chápu i myšlenku hlavního záporáka a většiny američanů, že nechtějí v zemi přistěhovalce a zvlášť ne hispánce a podobný, poněvadž většina z nich tam dělá hroznej bordel. ()

blackJag

Westernové principy ve službě laciného akčního filmu ze současnosti, v hlavní roli s opuchlým Kilmerem, který pomalu ale jistě nabírá kurz á la Madsen. 10 sraček na jeden slušný film. Nefungující režie, amatérský střih, hrozná skvadra nehereckých individuí. Chvíle, kdy se režisér Marcus snaží o cokoliv připomínající civilní formu, je těžké přijít s nějakým slušným přirovnáním. Lze jen nevěřícně hledět jako vrána do kosti. Zbytek, ve kterém je předloženo něco jako surový akční materiál, berete ledabyle zavděk, protože se alespoň něco děje a minuty do závěrečných titulků ubíhají trochu rychleji. Těžká video slabota. 30% ()

PanFilmov

Celé to prebiehalo nejak nudne a nezáživne, vôbec ma to nedokázalo zaujať, už len preto lebo akčná časť úplne nevyšla, trápne natočené akčné scény na konci, to celé pokazili, a pri tom na konci to vyzeralo, že film bude aspoň trocha vydarený, no zdanie niekedy klame! Jediné plusy pre film vybojoval Val Kilmer herec s plno kvalitami, len škoda že film nevyšiel:(:( ()

Marze

Konspirační thriller o důstojníkovi amerických speciálních námořních sil , který byl zraněn v Iráku a vrací se do Států do důchodu je až za významem slova hrozný. Ukazuje zisky z války, zájmy korporací, ale takový černobílý. Co se týče samotného filmu herecké výkony nejsou nic moc a příběh neplyne moc hladce. Přitom tento melodrarmatický film měl potenciál. ()

• Ranč v Novom Mexiku, nachádzajúci sa severovýchodne od Santa Fe, patriaci Val Kilmerovi (MacPherson), poslúžil filmárom na natočenie niektorých scén. (beso74)
  • Na obale DVD drží MacPhearson (Val Kilmer) v ruke brokovnicu M-47, vo filme ju však ani raz nepoužil. (beso74)
  • Vo filme si zahralo aj vyše 70 miestnych obyvateľov Nového Mexika. (beso74)