Isabella Rolandová, obyčejná kadeřnice z Berlína, tomu zpočátku nemůže uvěřit; ale Archibald Kent je opravdu oficiální vyslanec maličkého středozemního království San Ferino a přijel jí oznámit, že jejich nedávno zesnulý král Victor byl jejím biologickým otcem. A protože je Isabella jeho jedinou zákonnou dědičkou, musí nastoupit na trůn, jinak pět set let stará monarchie přestane existovat... Isabella ve své nové královské roli ráda pečuje o svůj vzhled, ale jsou zde i jiné stránky protokolu. Ty jí přibližuje německý paparazzi Marco, jenže dojde k nečekané komplikaci: oba se do sebe zamilují. Budou tak muset volit mezi prací a trůnem na jedné straně a láskou na straně druhé... (oficiálny text distribútora)

Blackberry

Aj keď si človek povie, že je to len fantázia a nemá to nič spoločné s realitou, dokáže si to pozrieť a trochu prepadnúť sladkému príbehu lásky a romantiky. Určite lepšie ako tie nekonečné Rosamunde Pilcherové ci Ingy Lidstromové. A po dlhšom čase som opäť zazrel Felicitas Woll a bolo to celkom príjemné. ()

Crocuta odpad!

Stokrát, ba víckrát omletá historka o prosté dívčině, jíž je nabídnut královský titul. V kolika verzích jsme už takový příběh viděli? Šlo o řadu amerických produkcí, francouzskou obměnu a mnohé další - no a teď přicházejí se svou troškou do mlýna i naši západní sousedé. V jejich podání není téma o nic nosnější, naopak je stejně k zblití jako verze ostatní. Tímto filmem dostává prudce sestupnou tendenci i kariéra Felicitas Woll, která se sune od jakž takž přijatelných "Holek" co "to chtěj taky", přes celkem příjemný "Berlín, Berlín" do hlubin komerčního televizního suterénu. ()

davidek

No neměl jsem dnes odpoledne chuť na nic(myslím práci) tak jsem si pustil tuto německou hovadinu. Pěkně jsem si odpočinul a proto žádná ztráta času. ()