Mini seriál o tom, jaký život prožívá mladík, který je menší než děvčata kolem něho. Názorné ukázky životních situací s různě vysokými partnerkami... (Jigsaw88)

Reiniš

Docela vtipný a sympatický kraťas o milostném životě jednoho pidimužíka. Zítra už asi nebudu vědět o čem že to bylo, ale těch pár minut mě pobavilo a navíc Alexis Bledel je zde roztomile přiblblá. ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +velice příjemná zábava, mnoho herců na tak krátkém prostoru, pěkná hudba -klidně to mohlo mít ještě víc částí, případně mohli být delší/// Life Is Short je web seriál, který čítá celkem 3 díly a zabývá se problémy kluka, který má depresi z toho, že je příliš malý. No a od toho se odvíjí spousta směšných a zábavných situací a komických dialogů. Příjemně jsem se bavil./// Celkem 76%/// ()

Petfruf

Moc milý filmeček. Hlavní hrdina je sympaťák, mající depku ze své výšky a hledá tu pravou.. už, už ji skoro měl, ale z blbosti o ní přišel.. dostane jí zpět?? Já jsem se upřímně bavila!:-) ()