Raja čakajú horúce chvíľky, keď sa na prednáške v planetáriu zmieni o možnosti existencie mimozemskej civilizácie. Kolegovia si z neho začnú robiť žarty. Jeho pokus uviesť to na pravú mieru nedopadne úplne najlepšie... (TV Markíza)

Cheeter

Celou situaci bych přirovnal k tomu, když je člověk na otevřené plachetnici na lodi, je vedro, nefouká a člověk se pomalu vaří. Pak najednou lehký vánek, který člověka ochladí, ale s lodí nepohne. Asi tak bych charakterizoval tuto epizodu v zasení do posledních dílů. ()

Ozzy2

Bernadette, chtěl bych ti do hlavy zapíchnout klarinet...čím dál větší zrůda.Howard už se chová taky naprosto odporně, nechápu Raje, že s takovým zakomplexovaným pitomcem kamarádí.Ona celá ta partička už se chová k sobě hnusně.Nevím, co je k sobě pořád přitahuje.Ve svém věku už by si měli žít své životy.Ten sešup dolů je moc smutný ()

Necrotongue

Nevěřil jsem vlastním očím a uším. U dvacáté epizody jsem se docela bavil, a dokonce jsem se mohl i zasmát, a to jsem v této fázi seriálu rozhodně nečekal. Tvůrci tentokrát nechali vztahy stranou, nechali jednat Leonarda a Sheldona, a hned to bylo znát. Netvrdím, že šlo o dobrý díl; to že jsem se u něj pobavil mohlo být způsobeno spíše tím, že byl lepší než ta mnohá neštěstí před ním. / Poučení: Jdi za svým štěstím. ()