Sheldon a Amy majú po svadbe. Sú na medových týždňoch v New Yorku a hneď na začiatku spoločnej cesty životom musia dospieť ku kompromisu, keď Sheldon trvá na plánovaní manželských povinností a aktivít. To sa však Amy nepáči, ale Sheldon ju uistí, že to robí kvôli tomu, aby nezabúdal na intimitu. Leonard a Penny medzitým zisťujú, že v byte naproti niekto je. Skrýva sa tam Larry Fowler, Amyin otec, pred svojou ženou. Leonard v ich vzťahu vidí paralelu s jeho manželstvom s Penny, čím ju nahnevá, a má čo robiť, aby sa s ňou zase udobril. Rajesh má zatiaľ vystúpenie v televízii o meteorickom roji, ktoré sa skončí fiaskom a twitterovou vojnou medzi ním a slávnym vedcom. (TV Markíza)

Pat.Ko

-Pretože generovanie skutočných náhodných čísel zostáva nevyriešeným problémom v informatike.- -Poď so mnou.- -Kam ideme?- -Do hotelovej izby. A keď sa tam dostaneme, budem potrebovať, aby si mi to povedala znova.- ()

Necrotongue

Úvodní epizoda dvanácté sezóny pro mě byla rozčarováním, protože jsem se nechal nahlodat závěrem předchozí řady a nepoučitelně jsem doufal v podobně laděnou záležitost. Místo toho to po prvním dílu vypadá jako návrat k většinovému standardu jedenácté (nebo dokonce desáté) série, protože jsem tu věru nenašel mnoho zábavy. Kromě vztahových otázek se v ději vlastně nic podstatného nevyskytlo, pokud tedy nepočítám twitterový souboj, a já ho skutečně nepočítám. / Poučení: Lepší hot dog v hrsti než kebab na střeše. ()