Sheldonova matka odmietne prísť na svadbu, ak Sheldon nepozve tiež svojho staršieho brata Georgieho, s ktorým sa pred rokmi pohneval. Sheldon s Leonardom teda letia do Texasu, aby ho prehovorili, avšak Georgie je neoblomný. Neskôr vysvetlí Leonardovi, že kvôli Sheldonovi toho musela celá rodina veľa obetovať, Georgie obzvlášť, pretože sa musel po smrti ich otca oháňať najviac a Sheldon mu za to nikdy nepoďakoval. Nakoniec sa obaja bratia zmieria a svadba je zachránená. (TV Markíza)

Necrotongue

S blížícím se Velkým dnem (tím myslím svatbu, ne úroveň seriálu) se pro mě z jedenácté sezóny postupně vytrácí i poslední zbytky zábavy, takže jsem se u třiadvacáté epizody docela nudil. Tvůrci rezignovali na humor a pustili se do jakési hry na city, s níž u mě opravdu nemohli zabodovat, a já už teď přemýšlím, jestli ve svatební den dojde i na střevní chřipku. / Poučení: Nelep, vyhazuj. ()

micle21

Skvělý díl. Dobře jsem se bavil a bylo to pro mě i poučné, nevěděl jsem, že zánět spojivek je takhle nakažlivý (teda pokud to bylo správně přeloženo). A skvělý casting na Georgiho. Perfektně to sedí s Young Sheldonem. ()

• Sheldon (Jim Parsons) v epizodě zmíní vesmírnou loď Millennium Falcon z filmové série Star Wars (od r. 1977). (SONY_)