Po tom, čo Sheldon zariadi, aby sa pojazdná dodávka s občerstvením pred domom presunula o kúsok ďalej, aby nenarušovala poriadok, Leonard a Penny s úžasom zisťujú, že je predsedom a zároveň jediným členom družstva nájomníkov. Majú v úmysle ho ihneď nechať odvolať, ale u ďalších nájomníkov nenájdu podporu. Nakoniec im Amy potajomky poradí fintu, pomocou ktorej sa novým predsedom stane Leonard. Vzápätí Sheldona poteší tým, keď prizná, že urobil chybu, pretože Sheldon je teraz pripravený byť v družstve hlasom opozície. (TV Markíza)

Necrotongue

Tak já nevím; možná je tento směr vývoje seriálu skvělý a já ho jen nedokážu ocenit, protože jsem se změnil v protivného škarohlída, ale v devatenácté epizodě jsem mnoho zábavných momentů nenašel. Jakž takž úsměvný mi ještě přišel Leonardův a Pennyin boj proti všemocnému vedení sdružení nájemníků, ale dějová linie s dronem šla úplně mimo mě. Zase jsem měl jednou silný pocit, že tvůrci nevěděli kudy kam, a spoléhali, že jim u věrných diváků všechno projde. / Poučení: Buď tvrdý ale spravedlivý k sobě i k ostatním. ()