Amy má narodeniny. Sheldon jej chce dať tradičný narodeninový darček. Bernadette ale začína rodiť a všetci vyrážajú do nemocnice. Tam im povedia, nech idú ešte na chvíľu domov, že je ešte čas. Amy sa raduje, že predsa len dostane svoj darček. Raj medzitým omylom prezradí Bernadette a Howardovi, že budú mať dievčatko. A pretože Bernadette praskne voda, zídu sa zase všetci v nemocnici. Tam bilancujú, aký veľký kus cesty už spoločne prešli a čo všetko sa im podarilo. (TV Markíza)

Hust3r

Penny po dlouhé době zase sexy. Celkově skvostný díl, smál jsem se skoro celou (krátkou) epizodu, nejvíc jak Raj nakládal Stuartovi, to je prostě zoufalec jak se patří. Jen tak dál! Mind season finále jak se patří :) ()

Necrotongue

Ojoj, jedenáctá epizoda mě opravdu nebavila, ale byl jsem připraven vydržet až do konce, vždyť jde jen o dvacet minut. Ve chvíli, kdy mě scénáristé vzali do porodnice, už mě mé odhodlání začínalo opouštět a ptal jsem se sám sebe, jestli to mám zapotřebí. Pokud by Sheldon neutrousil sem tam nějakou svou poznámku, asi bych si sám před sebou tu hvězdičku neobhájil. / Poučení: A takhle to vypadá, když si nedáš pozor. ()