Raj musel zostať dlhšie v práci, a tak poprosí Howarda a Bernadette, aby sa mu postarali o fenku. Sheldon k sebe pozve profesora Protóna, ktorý uvádzal jeho obľúbenú detskú reláciu. (TV Markíza)

Cheeter

Dodnes nevím, jestli show Protona existovala nebo ne. Ale čert vem, do kontextu seriálu to skvěle zapadá. Penny byla v tomto díle skvěle "vypatlaná". A dabing Vladimíra Brabce jsem si moc užil. ()

Necrotongue

Já mám tedy ke zvířatům kladný vztah a myslím, že je to vzájemné, ale bytostně nesnáším přehnanou lásku k domácím mazlíčkům. Když vidím, že si někdo šťastně proplétá jazyk se psem, dělá se mi šoufl, protože si uvědomuji, na co všechno ten pes denně svůj jazyk použije. Kam to směřuje? Ke genitáliím pomazanými Nutellou? No, z toho je jasné, že mě Rajova část epizody opravdu nepotěšila, ale návštěva profesora Protona uvrhla všechny negativní pocity do zapomnění. Bavil jsem se královsky, ale obávám se, že za současné energetické krize kvůli tomuto dílu vystřelí cena brambor do astronomických výšin. / Poučení: Setkání s tvým idolem z dětství může být pro jednu ze stran rozčarováním. ()