Blíži sa Valentín a každý z partie má plány, ako ho stráviť. Howard chce svojim prepracovaným darčekom potešiť, v poslednej dobe mrzutú, Bernadette. Leonard berie Penny do reštaurácie a Sheldon sa chystá pretrpieť rande s tým, že dar pre Amy vybrala Alex. Raj, aby nebol sám, presvedčí Stuarta, aby usporiadal párty pre všetky osamelé duše. (TV Markíza)

TroiMae

Nikdy nepochopím, co koho na těch stereotypech a normativitách přijde vtipné. Kdyby to byla satira… Ale zakládat svou sebeúctu na tom, že mám, nebo nemám, romantický sexuální partnerský vztah je spíš smutné. ()

Necrotongue

V amerických sitcomech bývají zpravidla epizody věnované svátkům těmi nejlepšími, ale tento Valentýn byl pro mě zatím nejslabším dílem šesté sezóny. Jasně, několikrát se s humorem zadařilo, ale tvůrci nepřišli s ničím skvělým nebo neohraným, takže se z celé záležitosti vyklubala taková ta povinně nepovinná akce, z níž jsem si odnesl hlavně to, že mají Howard s Bernadette pračku s opravdu velkými dvířky. / Poučení: Kupuj si lidem k narozeninám své oblíbené dárky. ()

• Penny (Kaley Cuoco) drží na valentínskej večeri pohár s vínom za vrchnú časť, no v nasledujúcom zábere ho už drží za stopku. (NST13)