Priyi začne prekážať to, že Leonard sa príliš často vída s Penny. Sheldon je doslova posadnutý tým, aby zistil, ako Howard robí svoj magický trik s kartami. (TV Markíza)

Cheeter

Byť dějová linie s Loenardem byla o malinko slabší, byla celá epizoda dobrá, krásně vyvážená a bavila. Neobjevila se žádná nechutná podivnost a vidět Sheldona, jak ho užírá neznalost karetního triku byla k nezaplacení. ()

Necrotongue

Na rozdíl od předchozích dvou epizod jsem se skvěle bavil, fungovaly na mě obě dějové linie, smál jsem se u kolektivní pasti na Sheldonovu mysl i u Leonardovy postupné změny osobnosti. "Všiml sis někdy, že když opravdu usilovně přemýšlí, je to cítit jako slanina?" / ""Koukejte, mám čočky!" / "Takže už ti nevadí, že to spolu denně dělají?" "Vždyť s ním nechodím, může si spát s kým chce." "No, já mluvil s Rajem." / "To by stačilo, seženu si uran." / "Srdcová dvojka." "Nenávidím tě." ()

• Když Howard (Simon Helberg) řekne Sheldonovi (Jim Parsons), aby věřil na kouzla, a poté ho označí za „mudlu“, odkazuje tím na knižní a filmovou sérii o Harrym Potterovi (od r. 2001). "Mudlové" je označení pro lidi, kteří nemají ani kapku kouzelnické krve. (SONY_)
  • Penny (Kaley Cuoco) neví, co znamená slovo „axiom“, které Sheldon (Jim Parsons) použil. Axiom je tvrzení, které se předem pokládá za platné, a tudíž se nedokazuje. (Duoscop)