Chalani skúšajú robotickú ruku, ktorú si Howard požičal. Penny je šokovaná, že Sheldon má priateľku. (TV Markíza)

Necrotongue

Po lehce nepřesvědčivé závěrečné epizodě předchozí série otevřel čtvrtou sezónu luxusní díl, který tvůrci napumpovali hláškami a nechali Howarda, aby si pohrával s nebezpečnou myšlenkou. Další skvělou pasáží bylo rande Sheldona a Amy s detailním rozborem Pennyina sexuálního života. "Robotická ruka se ti zasekla na čem?!" / "Tvoje kontrolka motoru svítí." / "Tvoje vlasy vypadají krásně." "Jsi homosexuál?" / "Penny, myslíš, že jsi coura?" / "Ještě není tak pozdě, pořád se můžeš jít podívat po čísle 32." ()

Sa.sa

Howard si "půjčí" z NASA robotickou ruku:)) Sheldon má holku? Ano mám kamarádku Amy a teď uvažujme mít dítě... Shamy ještě ji pořád žereš? Nakonec se Howardovi zasekne robotická ruka na penisu, Rajesh a Leonard ho vezou na pohotovost :)) robotická ruka ti smrtelně svírá bimbase ;) Ten rozhovor mezi Sheldonem, Amy a Penny fakt stál za to...!!! ()

• Hláška „Zkusil jste to vypnout a znovu zapnout?“ odkazuje na seriál Ajťáci (od r. 2006). (Claude Speed)
  • Když Sheldon (Jim Parsons) zmíní slovo "mudlové", odkazuje tím na knižní a filmovou sérii o kouzelníkovi Harrym Potterovi (od r. 2001). "Mudlové" je označení pro lidi, kteří nemají ani kapku kouzelnické krve. (SONY_)