Sheldon sa pozve k Penny na špagety. Potom mu však povedia, že po rozchode by mal byť na Leonardovej strane. Sheldon sa ale nechce vzdať jedla u Penny, navyše, keď ho práve vylepšil párkami. (TV Markíza)

Necrotongue

Tak tohle jsem si užil. Sledovat Sheldona při jeho opatrném manévrování mezi expartnery bylo skvělé. Nejvíc mě ale dostala závěrečná pasáž s dělením péče v rozvrácené rodině. Jen mě mrzí, že jsem se nedozvěděl, proč zrovna Goofy. "Sakra, zrušili mi Visu." "Jé, nová Master Card!" / "Možná bys měl ustoupit, sedím tu na třinácti koních!" ()

Pat.Ko

Raj: Jasné, už to má za sebou. Preto sa snaží vynájsť to zariadenie na vymazanie pamäte z "Muži v čiernom". Sheldon: Urobil nejaký pokrok? Pretože by som rád vymazal Bena Afflecka ako Daredevila. Howard: Rovnako ako Ben Affleck. ()

• Sheldon (Jim Parsons) říká, že by si rád vymazal z paměti zařízením na vymazání paměti z filmu Muži v černém (1997) Bena Afflecka jako Daredevila. Zařízení zvané "neuralyzer" z Mužů v černém ale dokáže z paměti vymazat pouze události z poslední doby. (GreatestFan)
  • Sheldon (Jim Parsons) má noční můry z disneyovské postavičky psa Goofyho, ale pes Pluto mu nevadí. (G....)