Leonard musí dodržať dohodu, ktorú kedysi uzavrel s Howardom. Sheldon sa rozhodne použiť svoju geniálnu pamäť na porazenie človeka, ktorý mu narobil množstvo nepríjemností. (TV Markíza)

Necrotongue

Tvůrci i tentokrát přišli se dvěma samostatnými dějovými liniemi a obě mě dokázaly dobře pobavit. V první využívá Rajesh Sheldonovu eidetickou paměť k výhře v karetním turnaji, ve druhé postaví Leonard Penny před naprosto nemožný úkol, obě linie však vyústí do nečekaného závěru. "Pořád nemůžu uvěřit, že se mnou chodí." "To nikdo." ()

Cheeter

Epizoda, kde jsme poprvé viděli Wila Wheatona a Bernadette, zároveň obě příběhové linie bavily. Obě postavy vídáme v seriálu dodnes, akorát každou jinak. Nějak jsme si nikdy neuvědomil, že poprvé byli oba právě tady. ()

Pat.Ko

Wil Wheaton: Nepovedal ten chlapík práve v klingončine „Pomsta je jedlo, ktoré sa najlepšie podáva za studena“? Stuart: Myslíme, že áno. Wil Wheaton: Čo ma ten chlapík za problém? Stuart: Každý má inú teóriu. ()

• V této epizodě se poprvé objeví karetní hra "Válečníci z Ka'a", která byla vytvořena přímo pro seriál. Po odvysílání epizody se hra začala skutečně prodávat. (GreatestFan)
  • Sheldon (Jim Parsons) říká, že jel v roce 1995 na Dixie Trek do Jacksonu v Mississipi. Dixie Trek se však koná a vždy konal v Atlantě ve státě Georgia. (GreatestFan)