Penny je v zlej finančnej situácii. Dlží nájomné a už ju dokonca odpojili od elektriny a vody. Sheldon sa rozhodne požičať jej peniaze. Keď to Leonard zistí, chce jej taktiež pomôcť, a tak sa vyberie za jej expriateľom Kurtom vymáhať peniaze, ktoré dlží Penny. (TV Markíza)

Necrotongue

I čtrnáctá epizoda se řadí mezi ty povedené. V hlavních rolích jsou tentokrát Pennyina platební neschopnost, Sheldonova ochota nezištně pomoci a plechovka chráněná hady. Líbila se mi Leonardova snaha pomoct Penny, která ho po selhání v oblasti snížení výdajů přivede na hrdinnou výpravu. "Jaký byl plán?" "Na půl roku servírka a pak se stát filmovou hvězdou." "Aha a měla jsi nějaký plán B?" "Stát se televizní hvězdou." ()

• Howard (Simon Helberg) si stěžuje, že ho pálí dvanácterník z žaludečních šťáv. Ve skutečnosti je dvanácterník část tenkého střeva a s žaludečními šťávami nemá nic společného. (GreatestFan)
  • Sheldon (Jim Parsons) říká, že v blízké době nečeká výdaje, pokud někdo nevyvine cenově dostupnou technologii na vyztužení kostry adamantiem jako má Wolverine. Wolverine je komiksová postava, známá např. z filmové série X-Men, kde ji ztvárnil Hugh Jackman. (G....)