Raj objavil planetárny objekt a vďaka tomu ho časopis People zaradil medzi 30 najsľubnejších osobností, ktoré ešte nedovŕšili ani 30 rokov. Raj je nadšený, no Sheldon samozrejme nechápe, prečo by mal byť objav nejakého „kameňa" dôležitejší než akýkoľvek iný vedecký úspech. Ostatní sa snažia Sheldona presvedčiť, že by sa mal radovať z úspechu svojho kamaráta, lenže Rajovi stúpne sláva do hlavy a aj ostatní začínajú meniť názor... (TV Markíza)

Loki_Six

"There's a tribe in Papua New Guinea where, when a hunter flaunts his success to the rest of the village, they kill him and drive away evil spirits with a drum made of his skin. Superstitious nonsense, of course - but one can see their point." ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda patřila jasně Rajeshovi, který se během krátké chvíle stane z nesmělého vědeckého pracovníka nesnesitelným, sebestředným, Sarančetem nasáklým snobem. Bavil jsem se opět převelice, zvláště při setkání s Dr. Gablehauserem. "Doktore Koothrappali", "Doktore Hofstadtere", "Doktore Coopere", "Pane Wolowitzi" . ()

• Když si na začátku epizody Howard (Simon Helberg) a Penny (Kaley Cuoco) povídají, tak se Howardových rukách najednou objeví jídlo. V následující scéně ale již v ruce žádné nemá a podá mu ho Leonard (Johnny Galecki). (SONY_)