Penny je zúfalá zo svojho života- nemá priateľa, nestala sa slávnou herečkou, do úst jej vletela mucha, zabuchla si dvere..., a tak sa uchýli k hre Age of Conan a úplne prepadne online hraniu. Zo začiatku to vyzerá, že to nikomu z partie neprekáža. Pokiaľ ale nezačne vo dne v noci otravovať Sheldona. Ten sa rozhodne pomôcť jej, no nakoniec všetko vyrieši Howard... (TV Markíza)

Necrotongue

Třetí epizoda druhé série patří mezi mé nejoblíbenější díly, protože tady pouze přežívám, ale ve World of Warcraft skutečně žiju. Ano, s Penny se asi tentokrát dokázal ztotožnit každý, kdo někdy propadl třeba jen na krátkou dobu závislosti na hrách, v mém případě to byl můj první PS 1 a pětidenní herní maraton, ze kterého mě vzpamatoval až absolutní nedostatek nádobí a sílící pach rozkladu, jež se šířil z vrchovatého dřezu. ()

• Když Penny (Kaley Cuoco) přijde za Sheldonem (Jim Parsons) do jeho pokoje, tak za sebou nezavře dveře. Při odchodu je ale otevírá. (Duoscop)
  • Z tašky, kterou drží Penny (Kaley Cuoco) během otevírání dveří, mizí nákup. (Duoscop)
  • Když Penny (Kaley Cuoco) sbírá ze země nákup, tak má kabelku přehozenou přes rameno. V dalším záběru je ale položená na schodech, na kterých později navíc změní svou polohu. (Duoscop)