Leonard a Sheldon klamú Penny, potom čo ju počuli spievať na schodoch. Lenže pre Sheldona sa po čase stáva lož neprípustnou... (TV Markíza)

Dusty56

Epizoda o neprůstřelné lži. Sheldon absolutně válí a ostatní se k němu přidávají. Bavil jsem se už od začátku, ale jak Sheldon kupil další a další lži, tak jsem se bavil, čím dál víc až ke scéně, která mě už úplně dodělala: Leonard vejde do kuchyně a tam random týpek snídá. "Kdo jsi?" "Jsem Sheldonův bratranec Leo." ()

Necrotongue

Desátá epizoda jasně dokázala, proč má být lež jednoduchá, ale pro mě zůstala jedním z nejzábavnějších momentů scéna, ve které svádí Sheldon krutý vnitřní boj, před záchranou kuřete. Opět jsem se skvěle bavil, což už se v případě tohoto seriálu stává běžným jevem. ()

• Sheldon (Jim Parsons) v úvodní scéně vyhodí do koše tašku s jídlem, která se přetočí na bok, ale v dalším záběru je v jiné poloze. (Duoscop)
  • Sheldon (Jim Parsons) hodí do odpadkového koše svoje jídlo a poté ho vytáhne, což neodpovídá jeho přehnaným hygienickým návykům. (GreatestFan)