warrenur

Riadena "kontrola" neprijemnosti a manipulacia verejnej mienky. Je az genialne, ako sa da na kazdy problem vytvorit manual. V suvislosti s tym, dufam v nas, ludstvo, ze existuje paradny manual, ako zvladnut momentalne v Europe bujniaci koronavirus. Zial, vidno kazdy den v spravach, alebo vidi bezne kazdy z nas, z ked ide o zodpovednost nasu voci ostatnym, su medzi nami neskutocny sebci, ignoranti a hlupaci. Vidno takych denno-denne. So synthami by sme oproti tejto chorobe "poradili" uplne lahko. ;) ()

Martrix

Už jsem napsal na konto Humans spoustu superlativů a dnes by to nebylo jiné. Příběh se rozvíjí směry, které bych nečekal...které jsem ani neměl potřebu předvídat, protože se nechávám vést tvůrci s důvěrou, že mě nezklamou. Víra je ostatně jedním z motivů této epizody. Tato řada je jiná než předchozí dvě. Tentokrát nejde o konfrontaci mezi jednotlivci, nebo skupinkami. Jde o to jestli Oni, nebo My. Protože jak už historie ukázala, vždy se najdou lidé, kteří se postarají, aby se setkání s jinou kulturou, zredukovalo pouze na tuto volbu. ()