Roboti k nerozeznání podobní lidem se stali organickou součástí společnosti, poslušně slouží a poskytují ochranu obyvatelstvu. Ale co se stane v okamžiku, kdy se v těchto robotech probudí sebevědomí a uvědomí si, že mohou mít vlastní svobodnou vůli? Druhá řada seriálu "Humans" popisuje možnosti a hranice vztahu mezi roboty a lidmi a snaží se najít odpověď na otázku, zdali roboti cítící stejně jako člověk mohou pro sebe uplatňovat nárok i na lidská práva. (AMC Czech)

neo93

Staří dobří Synthové se vracejí v druhé řadě tohoto skvělého britského seriálu. Druhá série začíná tam, kde skončila první. Všichni známí Synthové se snaží začlenit do běžného lidského života, jak to jen jde, zůstat v ústraní. Jenže zanedlouho se všechno změní. A hlavní příčinou je Synth Niska. Ta vypustí do světa kód, který způsobí, že se z ničeho nic, na různých místech, Synthové začínají získávat vědomí. Mezitím, se rodinka Hawkinsová nestěhovává do nového domu, kde chtějí začít nový život, po předchozích nepříjemných událostech. Avšak ani tato rodina nezůstane dlouho v klidu a dostává se znovu do centra dění. A nakonec je tu zase jedna společnost, která chce Synthi přímo vyrábět s vědomím. Stejně rychle, jak se mi zalíbila první řada, stejně tak, jsem se naladil na tuto řadu, která je opět parádní. Nabízí přesně to, co poskytovala první a ještě více rozšiřuje minulý příběh. Zachovala si také podobně laděné (pomalejší) tempo jednotlivých epizod, o to více nás, ale uchvátí ve finále. Nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdami, tento scifi-drama-rodinný seriál. A samozřejmě se těším na třetí řadu, která by měla přijít ještě letos. ()

Ryuuhei

Navázání na první sérii perfektní. Drsné završení plné zvratů, některých tedy i čekaných, velmi dobré. Neměním názor, byla to opravdu příjemná série. Tedy, nebudu-li brát v potaz fakt, že nás příští rok čeká nášup. Zatím spokojenost. 80% ()