Chuck a Kelly spolu kdysi moderovali zprávy v Pittsburghu a na obrazovce platili za dokonale sehraný pár, ačkoliv mimo kamery se neustále hádali. Po deseti letech se Chuck vrací zpět a mimo jiné přijde na to, že je otcem desetileté dcery staronové kolegyně... (oficiálny text distribútora)

Olík

Opravdu milé překvapení. Každá postavička televizního studia vysílajícího pravidelné zprávy v čele s charismatickým Kelsey Grammerem a mou královnou televizní tvorby Patricii Heaton je originální, nezaměnitelná a má svůj nezpochybnitelný vliv na příjemnou atmosféru, která ze seriálu vyzařuje. Nerozumím, proč tento sit-com skončil po odvysílání své první série a některé o poznání slabší dostaly ještě další šanci. ()

StarsFan

Kelsey Grammer v další sitcomové roli, které mu tak sluší. Narozdíl od své nejslavnější postavy - lehce snobského smolaře Frasiera - tentokrát hraje podobně zazobaného, ale navrch ještě lehce arogantního televizního zprávaře. Role chlapa, který dostane každou hezkou ženu ve svém okolí, mu ale mimořádně sluší, jediné, co se dá tak seriálu vytknout, je, že končí v době, kdy se začal konečně slušně rozjíždět. Na Frasiera by Back to You sice asi nikdy nemělo, ale kdyby vznikla další sezóna s dalšími 17 díly, vůbec bych se nezlobila. Takhle jsou to jen tři, zato mimořádně silně hvězdičky. ()

Malarkey

Čekal jsem sitcom průměrné kvality, kterých z Ameriky k nám přichází kopa, i hodnocení víceméně nasvědčovalo tomu, že tady se žádný zázrak zřejmě konat nebude, čemuž ještě dosvědčoval fakt, že po první sérii tenhle seriál skrouhly z obrazovek, a já naopak tvrdím, že lepšího seriálu jsem se nabažit dlouho nemohl. Má to vtip, má to grády a hlavně je to neskutečně nápadité. V zákulisí televizních zpráv se toho dá co dít a tolik co parodovat, že to za to shlédnutí prostě musí stát. Sice neznám originál, ale řekl bych, že i dabing samotný se vcelku vydařil, přičemž si na něj každou chvíli poslední dobou někdo stěžuje. Zpátky do studia je takový závan, který jednou sérií přišel ke mně do pokoje a já bych si přál jedno, aby se zase začal vysílat, podle mě v něm ta síla je, jen je potřeba do toho na plno skočit. Solidně mu ale konkuruje 30 Rock, takže to má asi spočítaný. (9/10) ()

Joll

¨Po prvních 7 epizodách dávám za 3 hvězdy, mno tedy lepší 3 abych pravdu řekl, ale na fraisera to nemá.Po pravdě si musím trošku zvykat na Kelsyho v roli sice opět trošku snobského, ale naopak arogantního zprávaře:)Možno tomu chybí ještě nějaká výraznější figurka z kolegů, nabo dát trošku víc prostoru Burellovy. ()

figliar

Tento seriál bol už vopred naplánovaný ako 17 dielna záležitosť. Škoda, pretože ja by som zniesol aj viac sérií. Grammera, alias Frasiera obdivujem už dávno. On ako moderátor, jednoznačný úspech. Aj keď seriál má svoje chyby, svojich divákov si určite získal. 80%, pretože kvalít Frasiera predsa len nedosahuje. ()