Martha je podnikatelka a rozvedená matka dvou dětí, Augusty a Jacka. Když se stane poslušná Augusta teenagerem, pocity hněvu a sebenenávisti způsobí její osobnosti děsivou proměnu a Martha si uvědomuje, že to není jen typický teenagerský pocit úzkosti. Augusta začne užívat drogy, pít alkohol a skončí na ulici. Její rodiče proto osloví výchovného poradce, který jim poradí, aby poslali Augustu do přísného tábora v divočině, který je určený problémovým dospívajícím. (CatherineDL)

Pythonator odpad!

Více takových filmů, aby mohlo být více televizních kanalů, v kterých je pořád co vysílat. Lidi totiž potřebují sledovat hromady nezáživných sraček, protože je asi nebaví vlastní život bo co. Kameramanovi tohoto filmu bych uřezal prst a narval mu ho do řiti. Až by neměl čím lechtat na kameře tlačítko zoom, tak by si možná uvědomil, že tam to tlačítko není jen tak aby zoomoval dopředu a dozadu a dopředu a dozadu... A pak by mu možná docvaklo, že se hrozně natočený film nedá násilím rozhýbat zoomováním, aby se tam aspoň něco dělo. ()

WANDRWALL

Velmi nepřesvědčivé scény, osobnostní profily, úsměvné místo dramatické uzlové konflikty. Nic co by mě přišpendlilo k obrazovce. ()

Marqta

Zajímavý námět a i příběh samotný (o to víc, že je inspirovaný skutečností). To co mi vadilo bylo, že se tvůrci zřejmě snažili "nacpat" do snímku so nejvíc a co nejvíc z něj vytěžit. To co vzniklo je zajímavé, ale někdy lehce chaotické a dalo by se říct i nepropracované. Hlavně potom takové ty "dojemné" scény, které mě absolutně nepřesvědčili o reálnosti příběhu a místy působily celkem jako fraška. Možná by to chtělo aby byl děj jen trošku jednodušší a všechno trochu méně pohádkové, přehrávané a idilické- pak by to možná konečně začalo působit trochu realisticky. Silné dvě hvězdičky. ()

dogma97

Film táhne velmi dobrá Mika Boorem v hlavní roli nezvladatelné puberťačky. Bohužel tvůrci rezignovali na sevřený dramatický tvar a rozbíjejí zobrazení terapeutického procesu na nesourodé kousky, to vše pod zástěrkou dokumentárnosti. Vlastně jsem vůbec nezaznamenal okamžik zvratu, kdy hrdinka měla získat náhled nad vlastní situací a vlastní osobností. Každý náznak katarze je vždy znovu a znovu negován odmítnutím vlastní odpovědnosti. ()

BuddyO

Nenapravitelná je příběh o patnáctileté dívce jménem Augusta, která kvůli nízkému sebevědomí a špatnému sletu událostí spadne do světa drog a alkoholu. Tento televizní film mi zpočátku velmi připomínal Třináctku z roku 2003, ale postupně se začal ubírat jiným, syrovějším směrem. Produkce Hallmarku čas od času dokáže zplodit silný a kvalitní snímek a Nenapravitelná jím určitě je. Jak už jsem říkal, nejvíce mě zaujala tzv. syrovost filmu a poměrně dobrá a na televizní film neobvyklá kamera. Lepší 4* - 85% ()