Polodokumentární seriál nás seznamuje s pro gamerem Jeremym (Jarett Cale). Žije si svůj bezstarostný život, kdy jediné, čeho chce dosáhnout, je „být stále #1“ a aby mohl školit n00by a procvičovat micro. Vše se pro něj ale navždy změní, když ho kontaktuje tajemný Teh_Masterer...

Projekt Pure Pwnage je ryze internetová záležitost, ale i přesto (a možná právě proto) se již dočkal obrovské popularity. Každý nový díl má slavnostní premiéru v kině a promítá se napříč Kanadou, USA a dokonce i ve Velké Británii. První řada již vyšla na DVD. Ke shlédnutí/stažení (i s českou podporou) je na oficiálním webu. (havLord)

H34D

Svět online hráčů a progamerů znám velmi dobře z první ruky, protože jsem sám denodeně hrával Warcraft 3 po několik let, takže o předpoklad pro zábavu bylo postaráno, jenže přesto mě Pure Pwnage překvapivě tolik nechytl. Předstírání totálního závisláka, začlěnění pokročilých herních termínů do běžné mluvy a jakože nechtěné vtípky vyplývající z herního pobláznění (trénování micra v telefoní budce apod.) jsou dost dobré, ale nejsou TAK originální jak by se mohlo zdát. Spostu podobných hlášek padne i na jakékoliv větší LANce, když se hardcoroví počítačoví hráči začnou bavit a vtipkovat. A to nemusí ani natáčet žádný seriál. Tím chci říct, že napsat scénář k Pure Pwnage bych s trochou štěstí zvládl i já (a teď to neberte jako samochválu). Na amatérské poměry se jedná o super věc, to ano, ale ve srovnání s plnohodnotými seriály už trochu pokulhává. Raději se zasměju u "obecných" vtípků v How I Met Your Mother apod, než hláškám, sice šitým na míru počítačovému hráči, ale proloženými nudnou vatou. 5/10 ()

sonnak

Jen pro ajťáky a progejmry =] Začátek byl perfektní, některé díly opravdu neuvěřitelně vtipné, ale bohužel jak začal PP koncem první série získávat na popularitě a nové díly teď vycházejí po měsících, navíc s trapně okázalými premiérami pro veřejnost v kinech, moc se mi to už nelíbí. I tu jiskru to pro mě s puncem roztomilého amaterismu ztratilo. Určitě potěší parádní soundtrack a občasné narážky Kyla na velké režiséry. ()

Camulator

Viděl jsem první díl a pár momentů, nápad není špatný a řekl bych, že to dost lidí ovlivňuje, například co se stylu týče. Asi bych si to pustil, ale to jen v případě, že bych něměl nic na práci, což ještě dlouho nenastane. Prostě mě to tolik neoslovilo, nejsem pro-gamer, lidé znalí PP by řekli, že jsem n00b, takže asi proto. // Je rok 2018 a já jsem do PP očividně dozrál. Žádný jiný seriál mě při učení na státnice tolik nenamotivoval, za což navždy díky. ()