V pasti - Katka

(TV film)
  • angličtina Trapped

Pět let jsme sledovali tragický příběh dívky, která propadla pocitu, že radost, štěstí a životní naplnění je možno si aplikovat injekční stříkačkou. (oficiálny text distribútora)

Dvyt

V pasti, do které se dostala jen a jen sama, mám zcela nulovou empatii k "lidem" jako tito. Dojatí pokrytci s palbou hvězdiček jsou k smíchu, běžte se dojímat mimo obrazovku, on vás ten modní humanismus přejde, protože o nic jiného tady nejde. Třeštíková jí taky jen doluje pro výdělek, alespoň je ta existence k něčemu dobrá. ()

AllShallFall odpad!

A dost....tady jsem měl komentář, který se asi evidentně někomu nelíbil. Tak to sem napíšu jinak! Po naší republice běhá tisíce zfetovaných Katek. Zamyslel se někdy někdo nad tím, že je to lůza společnosti a přenašeči smrtelných virů? Prostě paraziti. Morální úpadek lidské společnosti.......Jak zpívá Mistr Aleš Brichta: Už by to vyřešit měl nějaký Deratizér!!!!! ()

NinonL

Výborné ztvárnění života feťáka. Každý vstup je něčím jiný, přesto všechny spojuje prázdnota a beznaděj. Katka se stále točí v kruhu a čím dále tím méně z něho hledá cestu ven. Nevěří si nikdy, jako smažka ani v léčebně. Její oči jsou jinde než místo, kde se nachází, jinde než tazatel a kameraman. A hlavně nevidí žádný důvod, proč by ze začarovaného kruhu měla vystoupit. Skvělý a poučný dokument. ()

HONXX

Formou rozhovorů sledujeme pět let života pražské feťačky. Působivá výpověď o závislosti, kdy je jednou nahoře a většinou dole. Emoce z dokumentu stříkaj na všechny strany. Rozhodně bych doporučil promítat ve školách, místo povídaček nějáké obstarožní učetelky, jejíž největší závislostí je popíjení vaječňáku v kabinetu. Kdo chce vidět další osud Katky, nechť zhlídne dokument Katka. ()

Likan7

Sice je trochu nefér takovému dokumentu dát 5 hvězd, ale nemůžu jinak. Jeho "kvalita", nebo spíš divákova fascinace je dost spojená s voyeurismem. Vidět během hodiny 5 let života jedný hezký holky, která se vám před očima propadá do stále větších h*oven, jak myšlením, tak i vzhledem. Jenže tohle není film, to je realita a ta fascinace je právě o to větší. Helena Třeštíková si ale zaslouží absolutní uznání při pomyšlení jak moc se musela s Katkou a případně Láďou sblížit, a přitom si zachovat profesionální odstup, nutný k natáčení. ()