Na posledný rozhovor s dcérou Beth (Gia Mantegna), študujúcou v inom meste, mechanik Paul (Jason Patric) len tak nezabudne. Nie preto, že očividne klame, keď predstiera, že je v poriadku, pretože je neprehliadnuteľné, že ju niečo veľmi trápi a že je neobvykle vystresovaná... Ale preto, že krátko na to akoby sa po nej zem zľahla! Keď mu zo školy príde oznámenie, že prestala dochádzať na hodiny a jej telefón zdvihne ktosi neznámy, obráti sa na políciu. Keďže výsledok ich snaženia je však viac ako biedny, rozhodne sa dcérino zmiznutie prešetriť sám. Netrvá dlho a natrafí sľubnú stopu, ktorú predstavuje pôvabná Angela (Jessica Lowndes), Bethina najbližšia priateľka. S jej pomocou totiž konečne zistí, kde sa zbiehajú všetky podstatné nitky, alebo presnejšiu u koho – u miestneho mafiánskeho bossa Omara (Bruce Willis), ktorý má s Paulom ešte pár nevybavených účtov z minulosti! (TV Markíza)

maddy odpad!

Kráľ je mŕtvy, nech žije.... no Princ určite nie! Nalákalo ma to akurát zvučnými menami v obsadení (Bruce Willis, John Cusack, Rain), ale nakoniec tam každý z nich vystupuje ledva 10 minút a aj to až v samotnom závere. Skutočne nepochopím kvôli čomu má hlavne taký Willis potrebu účinkovať v takýchto lacných C-éčkových akčňákoch po vzore Segala, keď ho to podľa výrazu tváre ani vôbec nebaví. Veď Willis dokáže utiahnuť ešte aj v dnešnej dobe vlastnú sériu (Die Hard), na rozdiel od jeho kolegov ako Schwarzenegger alebo Stallone, ktorí s ich novými filmami tvrdo dopadli. Kvôli peniazom do toho ísť nemohol, keďže toto je ultralacná záležitosť. Úplne zúfalý akčňák s nudnou choreografiou, o ničom akciou, u ktorého sa z tej zúfalosti musí človek až smiať. V ňom sa premáva nesympatický Jason Patrich bez štipky charizmy alebo hereckých schopností a skaza je dokonaná. Neuveriteľná zbytočnosť! CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

Figu

Samozřejmě, že filmek si našel mou pozornost jen díky jménu Bruce Willis, ovšem tak jak již v posledních letech sledujeme kariéru Brucíka, dvakrát se tu moc neohřeje... Nicméně i tak hraje velice slušně hlavního padoucha. The prince táhne Jason Patric u kterýho jsem ani netušil, že je schopnej se tak solidně nasrat a ničit všechny co mu stojí v cestě. Travolta si z tohohle filmu mohl vzít trochu příklad a možná by jeho "Já, pomsta" dopadla daleko lépe. Když k Elitnímu zabijáku člověk přihlíží jako k něčemu s oddechovou akcí, je to koukatelné béčko! 70% ()

DEXTER099

Tak je tu další kousek kde se objevil Bruce Willis kvůli kterému jsem film zhlédnul to si zase nebudeme namlouvat nic jinýho... :-)))Jestli se tu najde někdo takový kdo to bude chtít vidět taky hlavně kvůli němu tak musím upozornit,že je tu zase tak 10 minut z toho jeden záběr se tu opakuje asi třikrát...ale víc a víc si začínám všímat (nevím jestli to někdo vidí stejně),že na mě Bruce začíná působit,že o to naprosto nebaví-má pořád stejný výraz takový ten typu jako by si v duchu říkal-to je otrava.... začíná se v mých očí propadat tímto stylem pomalu do vod kde pluje Steven Seagal a jeho stejné výrazivo v jeho filmech a očividná vidina ,že ho to taky nebaví a pokud ano a já se mýlím tak by někdo oběma měl říct,že by s tím měli něco dělat...takže to je jedno mínus tohoto filmu.Druhé je ,že hlavní hrdina je pro mě takovej neslanej nemastnej jak se říká...Za třetí rolička Cusacka je tu opravdu navíc a jen kvůli jménu určitě ne tím,že by vypadal nějak ve formě.....Za čtvrtý-děj filmu i když je to jasný,že to má být jen akční film tak scénář napsal pan J.Passmore snad v dlouhé chvilce na záchodě.A za páté -to co mi v úvodu filmu tak nepřišlo tak postupem mi to přišlo fakt ujetý a to ,že když je na hlavního hrdinu stříleno tak kulky snad i na metr daleko letí kdo ví kam...a co víc oni ani neudělají díru do zdi atd.:-) no celkově jsem pořád myslel,že i přesto vše tomu dám alespoň tři hvězdy,ale nakonec mi vypsané důvody překlonily názor na mých maximálně 45 % a dvě hvězdy. ()

Lukoboss

Mám pocit, že je poslední dobou v oblibě nacpat na plakát známý xichty, do titulků napsat zvučný jména a pak jim dát minirole, aby se moc neutratilo. B. Willis má být hlavní záporák, ale je ve filmu jen chviličku, J. Cusack je tam úplně mihne a 50 Cent, no haha, takže si člověk říká, že by to vlastně mohl hrát kdokoliv. Jinak je to film o odplatě, kterých už jsme viděli stovky. Není tam nic překvapivýho, novýho, zajímavýho, není to napínavý a jinej konec to ani mít nemohlo. ()

Ouwen

To je škody. Ještě prvních třicet minut je super, ale postupně to ztrácí ten náboj a od první přestřelky mě to tolik nezajímalo. Akce tu není zas tolik, ve výsledku je však sotva průměrná. Jsou tu dva souboje, jedna honička a asi tři přestřelky. První souboj proti třem cápkům na ulici mě totálně uzemnil, byl jsem na kolejích a očekával co přijde dál. Ta druhá bitka na konci filmu za nic však nestojí, nudná choreografie. Honička s autama, která tu je za nic taky nestojí a co se týká přestřelek, je to klasická unylost, kdy hrdina vystřílí všechny a ani jednou to neschytá. Ale aspoň to nemá tak jednoduchý, musí přebíjet zásobníky a krýt se. Herecké obsazení vypadá slibně, hlavní hrdina mě bavil, v akci se slušně předvedl, je nekompromisní, má několik dobrých hlášek a působí přirozeně, šel z něj respekt, Cusack mě potěšil aj v akci vypadá pořád svěže, získal si mě, 50 Cent tu je sotva pět minut, Willis zahrál záporáka solidně a jeho parťák Rain taky ušel a se zbytkem problém nemám. Co mě zklamalo, absence soubojů, po tom prvním se vyskytnou situace, které si o bitky říkají. Škoda, ještě v první polovině jsem to považoval za béčko roku. 6/10 ()

• Skoro celý film bol natočený v City of Mobile, v Alabame. Hlavne v hoteli The Battle House a komplexe RSA Battle House Tower a ich okolí. (Jadro)