Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. (Vontorman)

Judas

Zajímavý film, který neurazí a ani délku autoři nepokazili. Emma Watson pouze potvrzuje, že pěkná tvářička není vše, k čemu je, že se na ní pěkně kouká, když neumí hrát. Její přehrávání působí komicky i v divadle a to už je co říci. To její kolega z HP Daniel Radcliffe se v December Boys předvedl v lepším světle. ()

Litsarch

Nebudu lhát. Na film jsem se koukl jen kvůli Emmě Watson. Nicméně nemohu souhlasit s tím, že film táhne jen ona nebo že se bez ní v něm nic neděje. To není vůbec pravda. Film je sice bez větších zvratů a jen poklidně běží, ale i tak tam pár dramatických chvil je. Moc se mi líbil příběh Pauline, Petrova a Posy, která každá ambiciózně šla za svým cílem. Příběh matky a dalších postav je neméně zajímavý. Zasazeno do třicátých let to vykouzlilo tak nádhernou atmosféru, že jsem se až skoro blahem rozplýval. Takové filmy mám prostě rád, mám na ně určitou slabost a když jej ještě herci a herečky zahrajou tak, jak tento film zahráli, tak je to prostě nádhera. Emma Watson prostě hrát umí a líbily se mi i ostatní. Nemohu jinak než za plný počet! Vic takových filmů. :) P.S.: Bohužel, v den kdy jsem se na tento film koukal, zemřel herec Richard Griffiths, který zde hraje strýce Mathewa a ostatní ho znáte jako strýčka Dursleyho z Harryho Pottera. :( ()

Shamusss

Za normálních okolností bych někoho, kdo se dobrovolně podívá na roztomilý televizní film o baletu, považoval za gaye, ale vzhledem k obsazení Emči mi je jasný, že právě heterosexuální část mužské populace obětovala svůj čas a zhlédla tenhle průměrný, avšak milý film. Na Emmu se fakt skvěle kouká a že je příšerná herečka je věc druhá. I kdyby hrála v bulharské muzikálové retro-komedii, vždycky se na ni podívám. ()

mira.l

Žádná sláva, co si budeme povídat.... vlastně to není ani o herectví, ani o baletu.... ta třetí hvězdička je tak nějak spíš za celek a kostýmy. Potenciál to má rozhodně zajímavý, ale to zpracování je takové nijaké. Na to, kolik je tam postav, to mohlo být poněkud delší, což jak jsem koukal, není jen můj názor, a zase tak často si to nemyslím, mnohé filmy bych spíš zkrátil. ()

Prochy38

Jako drobnou povinnost ve filmografii E. Watson jsem musel. A asi nemusel vlastně... Ne, zklamání se nedostavilo, ale film už holt není úplně směřovaný pro diváky, jako jsem já. Hezké vidět Emmu hrát někoho úplně jiného. Film není špatný, pěkně myšleno. Malinko moderní pohádka, určitě si své fanoušky najde. Pro mě opravdu moc pohádka. ()

• Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)
  • V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)