Weirdsville

Dexter, Royce a jeho přítelkyně Matilda jsou tři mladí lidé, kteří se rádi poflakují, nic nedělají a aby nebyla nuda tak si rádi dopřejí nějakou tu drogu. Nic však netrvá věčně. Jednoho dne to přeženou a Matylda se předávkuje. Royce s Dextrem nenapadne nic lepšího než se těla zbavit, nejlépe na místě kde ji nikdo nebude hledat. Naneštěstí se jim podaří přimotat se k rituálu amatérských satanistů, hledajících zrovna nějakou lidskou oběť. A dva feťáci by se jim vcelku hodili... (Siriuss)

IQ Tiqe

Tohle se dost dlouho (přes půl hodiny) tvářilo jako neskutečná pakárna, ale pak se ukázalo, že i takovýhle film má svoje kouzlo, začal dávat smysl a i jsem se párkrát zasmál. Nebýt rozporuplných pocitů ze začátku, tak dám 3*, takhle jen 50% ()

Klay

Zařazení horor/fantasy nechápu, tohle je čistokrevný nízkorozpočtový klon Ritchieho komediálních gangsterek a jediný co na horory upomíná jsou okultismem zblblí záporáci. Ti vám ale moc strachu nenaženou, protože se často stávají terčem různejch fórků. Pár absurdních momentů a vtipných dialogů má fakt slušnou úroveň, škoda že takové situace čas od času vystřídá scénka hrající na vážnější notu...to mi prostě do filmu, kde pobíhá parta útočnejch liliputánů ve středověkej zbroji vůbec nesedí a sem tam to způsobí nepříjemné zakolísání tempa. Celkově jsou to takový lepší 3*. ()

Andre3000

Jsou Vánoce, tak nadělím 3 a ne 2 hvězdy. Ale popravdě nevím co si myslet. Byl ten film o něčem, nebo to byla jen levná napodobenina čehosi? Moýná toho ten snímek moc neříká a nemá nějaký hlbší smysl, ale když tohle přejdu, tak se dá říct, že zde platí, že v jednoduchosti je krása. Takový film, kde se neřeší globální oteplování, politika, ani manželské problémy. Oddechovka, která neurazí. ()

Ai.ma

Velmi příjemný vláčný a kouřový film, s kapkou brutálního nebo zkouřeného humoru, a s koňskou dávkou liliputského humoru. Hlavní dvojice hraje opravdu výborně. Zasmál jsem se. Soundtrack je dobrej. Ale...něco mi tam pořád chybělo... ps: Když už takovejhle typ filmu, raději bych doporučil Nula od nuly pojde (8,5/10), toto asi 7/10 ()

• Podle rozhovoru, který natočil v New Yorku v roce 2010, byl tento film natočen v polovině desetiletí dlouhé a mimořádně vážné závislosti na kokainu a heroinu Wesa Bentleye. V tomto rozhovoru prohlásil, že v té době přijímal jen nějaké filmové role, aby měl peníze a aby si koupil dostatek léků a drog. (lucius789)