Agentura SC&P zjišťuje, že udržet si autonomii pod vedením McCann Erickson bude asi nad jejich síly. Pokus s přesunutím konfliktních zakázek do jejich kalifornské kanceláře se nezdaří, neboť McCann má svou vizi budoucnosti, která je velmi lukrativní. Peter učiní pokus se sblížit s Trudy, když jejich dceru nevezmou do prestižního předškolního zařízení. (Česká televize)

Necrotongue

A barbaři už stojí před branami Říma. Asi tak nějak bych popsal vývoj příběhu v jedenácté epizodě. Nebo bych ho mohl přirovnat ke kapele na Titaniku. Paluba už se naklání, loď jde po přídi pod hladinu, ale hudebníci stále hrají. Už jsem viděl několik dlouhých seriálů, a ne každý se s blížícím se závěrem dokázal vyvarovat patetických křečí. Tady se to zatím daří. / Poučení: Nedávej dětem do rukou sešívačku. ()

ZeroCZ1233

A bublina splaskla, sny se hroutí, velký potenciál a skvělá firma plná skvělých lidí, jež tu s náma v několika obměnách byla od začátku je ta tam a postavy se smiřují a loučí s mnoha lety jejich nezávislého pracovního života. ()